Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 57

Wątek: 2019 Mazda3 | NEWS

Domyślnie

w ciągu jednej zmiany generacji 3 spadła ze szczytu na dno. Nie dość że stylistyka jest dyskusyjna podczas gdy poprzednik podobał się wszystkim to jeszcze te ceny. Nie, 95.000 zł za 122 km i manualną klimę to nie jest dobra oferta. Do tego dochodzi niechęć Mazdy do udzielania rabatów, brak atrakcyjnych ofert finansowych i zerowa możliwość konfiguracji.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Zobaczymy jak te 122 KM sobie poradzą, ale podstawowa wersja swoim wyposażeniem robi ogromne wrażenie.

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem decyzji Mazdy. Ceny są bardzo wysokie, ale jest to ponoć uzasadnione gustem klientów - mało kto wybierał uboższe wersje. Czy stracą na tym? Obawiam się, że trochę tak, choć widzę w tym taktykę „kradzieży” klientów z segmentu premium. Jestem ciekaw jak sobie radzi ta Mazda - wizualnie robi na mnie świetne wrażenie.

Domyślnie

Celują w premium, a nawiewów na tylną kanapę nie ma.

Awatar Rules

Domyślnie

No cóż, 95 tyś zl za coś co za chwilę zardzewieje jest jednak lekką przesadą... Oczywiście wiem że nowy model może być pozbawiony tej wady ale niestety Mazda sama zapracowała na taką opinię. Dokładając do tego bardzo wysoką cenę mogą się trochę zdziwić wynikami sprzedaży (podobnie jak Renault z Thalismanem). Znajoma miesiąc temu wzięła nowego Sportage z podstawowym 1,6 ale całkiem fajnym wyposażeniem i całość wyszła 86tys zł. Zaraz ktoś napisze że to inny segment ale na jej przykładzie widzę że to nie do końca tak działa. Oglądała Focusa, Astrę, Ceeda a skończyło się zakupem Sportage... bo okazało się że za podobne pieniądze można mieć suv'a którym w mieście z racji wysokiej pozycji za kierownicą też jeździ się łatwo. Inna sprawa to chęć bycia premium... Wydaje mi się że można się na tym łatwo przejechać.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

No litości z tym rdzewieniem . Ileż można tego słuchać tej zdartej płyty. Osobiście obserwuję że passaty bardziej gniją od mazdy .
    CO do ceny 3'ki - też uważam że celują w klienta na premium . Czytałem też gdzieś statystyki sprzedaży modelu 6 i wychodziło że zdecydowana większość sprzedanych egzemplarzy to były full wypasy. Taka specyfika klienteli mazdy. Może stąd taka decyzja. Przecież mazda i tak nigdy nie celowała we floty gdzie idą golasy.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar Arrival
    Auto
    Kia Proceed 1.4 T-GDi 7DCT

Domyślnie

Pytanie tylko czy klient wychodzący z wypasem - przyszedł do wypas . Bo klienta ściągasz do salonu "ceną już od" napisaną naturalnie przy zdjęciu, na którym jest największy wypas . A potem urabiasz.
    Tymi zmianami ryzykują wrycie w świadomości ludzi, że Mazda jest droga. Nie każdy dziś kupuje, nie każdy studiuje cenniki. Pójdzie do mediów, że inne kompakty startują 20 tys taniej niż Mazda i ludziom zostanie w głowie tak samo jak został temat rdzy.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

hm..poza specyficznym lexusem brak jest japońskiej marki premium wiec czemu nie.

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Infiniti, Acura

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

w usa to może ich trochę widać, tu ich nie ma.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

W Danii Lexusa i Infiniti nie ma wcale. O Acurze nie ma co wspominać. Za to w Szczecinie Lexusów pełno . Infiniti jak na lekarstwo .
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Uprawnienia umieszczania postów