Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54

Wątek: 2019 Mazda3 | NEWS

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Jak widać w profilu , ja mam Mazdę 6 GH 2008r i mogę powiedzieć tylko że nie wiem o co chodzi bo moja jakoś nie gnije. A od nowości jest w Danii gdzie zimą auta są białe od soli a nie była zabezpieczana żadnym lepikiem. Ale z racji tego że dodatkowo zajmuję się handlem autami , zawsze będąc na placu oglądam wszystkie auta i zwracam uwagę na passaty. No bo wiadomo że to się sprzeda w PL. I powiem tylko tyle że wszystkie co do jednego są tak zgniłe że nie opłaca się tego w ogóle brać . Mowa o pasku B6.
    Dla mnie pozostałe plusy mazdy zakrywają ewentualne problemy z rudą . Bo wolę pomalować błotnik czy maskę niż remontować silnik czy skrzynie DSG.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Ja odwrotnie - mechanikę się jakoś ogarnie a gnijąca buda to przeciwnik nie do opanowania. Zgasisz jedno ognisko, za chwilę rozpala się kolejne. Aż mi się mój Mercedes przypomniał

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

No pastuchy ruda bierze ostro - klapy, blotniki, progi, ranty drzwi. Co ciekawe b6 zdecydowanie mocniej gnije od b5.

Awatar VectorOPC
    Auto
    Opel Astra G

Domyślnie

Mario, wrzuć foty podłogi w tylnej części pojazdu i drzwi pod uszczelkami.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Uprawnienia umieszczania postów