Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Suzuki Vitara 1.0 BOOSTERJET 4WD 5MT Premium fl | TEST

Auto
    Peugeot 308 SW 1.6 blueHDI 120 KM Allure+ '16

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez fid Zobacz posta
    No właśnie ciężko było mi wyczuć

Jakkolwiek by nie patrzeć, to Subaru to przeciętne samochody, sprzedawane w Polsce za mocno nieprzeciętne pieniądze.
    czy ja wiem?
    XV 1.6 Comfort ma full led światła, automat, 4x4, komplet systemów i kosztuje około 90k.
    jak to są mocno nieprzeciętne pieniadze to co porówywalnego kupic za ten budzet?

Auto
    Subaru XV II 2.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    czy ja wiem?
    XV 1.6 Comfort ma full led światła, automat, 4x4, komplet systemów i kosztuje około 90k.
    jak to są mocno nieprzeciętne pieniadze to co porówywalnego kupic za ten budzet?
    Wersja 1.6 to inna bajka - SIP wiedział, że nikt tego nie będzie chciał za bardzo kupować, więc dali marżę na poziomie jak inni importerzy. I cena tej wersji silnikowej odzwierciedla prawdziwą wartość auta. Choć sam 1.6 bym nie kupił - do miasta to auto (nie silnik) się po prostu nie nadaje, poza miastem silnik nie daje rady (2.0 ledwo starcza...).
    Kiedy w cenniku były oba silniki, dopłata do 2.0 wynosiła... 18 kPLN!!! Podczas, gdy na tzw. zachodzie (który często jest południem ), dopłata wynosiła 1,5 kEUR...
    I ta, rozsądna wersja silnikowa to był cenowo jakiś ponury żart. W przypadku innych modeli niestety SIP zachowuje się jak przy XV 2.0

Auto
    Peugeot 308 SW 1.6 blueHDI 120 KM Allure+ '16

Domyślnie

fid co oznacza:
    1) nie nadaje się do miasta?
    2) 2.0 ledwo starcza na jazdę poza miastem?

bo tak szczerze jak ostatnio obserwuje swoje tempo podróżowania to wystarczyłby napęd z fiata 126p...
    kombinuje auto dla rodziców, jazda po W-wie i bliskich okolicach + raz w tygodniu wyjazd pod miasto - 50 km ekspresówką (tempo 120-140) i 30 km krajówką ale raczej rzadko kiedy tam da się myśleć o wyprzedzaniu a już na pewno ojciec nie będzie się bawił w wyprzedzanie "na jajeczko" - nie będzie miejsca to nie będzie wyprzedzał. Wyszli z etapu życia już rodzice walczenia o każde 5 minut na drodze.

Auto
    Subaru XV II 2.0

Domyślnie

1) nie nadaje się do miasta?
    To jest niemały samochód (4,5 m długości) z dużym promieniem skrętu - po prostu często ciężko znaleźć miejsce do zaparkowania taką kolubryną
    Do tego fabrycznych czujników z przodu z jakąś wizualizacją nie dostanie się za jakąkolwiek dopłatą - przy długiej masce wynikającej z architektury układu napędowego jest to uciążliwe.

2) 2.0 ledwo starcza na jazdę poza miastem?
    Tak - jestem spokojnym kierowcą, ale 1500 kg + skrzynia CVT powoduje, że auto zbiera się raczej ospale. Poprzednio jeździłem 1.2 TSI i do 110 km/h było nie gorzej! Dopiero przy wyższych prędkościach 2.0 Di z Subaru uzyskuje wyraźną przewagę.

Uprawnienia umieszczania postów