Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Wątek: Pomysł na SUVa

Awatar vipek
    Auto
    EDGE 2.0EB AWD

Domyślnie

Internet wszystko przyjmie

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Honda Accord CU1 R20A3 156hp 2009r.
    Peugeot 3008 2.0HDI 150hp 2010r.

Auto
    Lexus NX 200t Elegance AWD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez norek Zobacz posta
    Volvo chyba jednak się odmienia
    Jak? Z Volvem, o Volvie ? Może zparezentuj swoją wersję?

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Jezdzi sie Volwiaczem

Awatar Rules

Domyślnie

Znajomy mówi o swoim S80 "Volvuś"

Domyślnie

Mamy już zawodników, którzy awansowali do rundy finałowej:
    - Opel Grandland 1.2 Enjoy + automatyczna klimatyzacja
    - Kia Sportage 1.6 M + Smart
    - Skoda Karoq Ambition

Awatar Gadżet
    Auto
    Golf IV 1.6/ X3 2.0d / E46 318d

Domyślnie

Z tych aut nie wziąłbym Kii ze względu na silnik i Skody, jeśli to 1.0, bo jak w grę wchodzi 1.5 150 to Kuraq najlepszy pod względem jazdy.

Auto
    D-4D

Domyślnie

Naprawdę tak przeżywasz te 200ccm? Przecież Opel ma jeszcze bardziej wysilone 3 cylindry...

Awatar patinito
    Auto
    Fiat 500, Megane III

Domyślnie

może Kadjar? są już u dealerów egzemplarze poliftowe, ze zmodernizowanym wnętrzem i nowym silnikiem 1.3 tce renault/mercedes, przykład: https://www.otomoto.pl/oferta/renaul...-ID6BAvwE.html

Domyślnie

Nadal nic nie wymyśliłem, zima, ciemno, ślisko, do tego choroby u dzieci. W międzyczasie poczytałem jednak dosyć znany portal motoryzacyjny, autogaleria się nazywa czy jakoś tak. Teksty spowodowały u mnie małą rewolucję w przemyśleniach. Zacząłem też patrzeć na parametr waga + moment obrotowy. Nie zwróciłem wcześniej uwagi na to, że turbo turbie nierówne. Moja Sportage III 1.7 diesel to szybki i wściekły w porównaniu do Grandlanda 1.2 turbo Pb. W salonach poza tym sezon ogórkowy, Grandland w okolicy pojawi się w... marcu i tylko Pb 180 KM. Tragedia.
    Nowe przemyślenia mam takie:
    - Qashqai 1.5 dCI - używany lub nowy, do sprawdzenia ilość miejsca z tyłu i bagażnik (próba wstawienia dużego wózka 3w1 w wersji spacerowej)
    - Sportage IV diesel - szukam coś wśród używek, dopłata w salonie do podstawowego ON to 13 000 zł, ale to wydaje się jedyny sensowny silnik do Sportka
    - Kadjar - trochę się obawiam jakości montażu. Nowy 1.3 Pb na papierze ma wystarczające osiągi.
    - Tiguan - może się nawet do jego mordy dałbym radę przyzwyczaić, ale drogo. Poprzedniej wersji nie chcę, za bardzo opatrzona po sąsiadach . Generalnie nie jest to głupia opcja, też ze względu na łatwość odsprzedaży, nadal panuje niezrozumiały szał na VW. Jechałem Passatem nie-Highline i... nic nie poczułem. Wolę Sportka, wnętrze VW bez szału, taki sam komfort, taki sam poziom hałasu (ewentualnie uszy do umycia).
    - RAV4 - za drogo
    - X-Trail - drogi i nie mogę się przyzwyczaić do jego tyłu

Co odpadło po lekturze autogalerii:
    - Jeep Compass 2018 - nie mam żadnego sentymentu do marki, więc się nie zamierzam poświęcać . Stylistycznie fajny, światła dzienne trochę dziwne.
    - Grandland - autogaleria w zasadzie odradza, a w salonie w Ostrołęce nie mogę się od dwóch tygodni doprosić na wycenę! Zajrzałem do nich drugi raz się przypomnieć i nic, więc narka, ewentualnie zarobi Warszawa.
    - Fiat 500 stylistycznie nie pasuje
    - Skoda Karoq - duże pieniądze za taką sobie jakość, gdyby to był poziom Octavii, to byłby mocny faworyt, ale Karoq vs Sportek to Skoda nie ma szans

A co do cen, to jest teraz drogo. SUV za 'stówkę' traci rocznie na wartości max 10 tysięcy zł. Przy czym pięciolatki kosztują zdecydowanie bliżej 60 niż 50. Na poniemieckie nie patrzę.

Uprawnienia umieszczania postów