Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Passat b5 fl 2001 r 2,0 (b+g) ?

Domyślnie Passat b5 fl 2001 r 2,0 (b+g) ?

Czesc

Panowie warto się tym zainteresować czy nie ?

Co myślicie ?

https://www.olx.pl/oferta/passat-b5-...d13bc;promoted

Pozdro

Auto
    Peugeot 308 SW 1.6 blueHDI 120 KM Allure+ '16

Domyślnie

bierz! B5 po lifcie na świni! sołtysem zostajesz z automaty, obecny abdykuje i będzie pokłony bił przed Tobą

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    bierz! B5 po lifcie na świni! sołtysem zostajesz z automaty, obecny abdykuje i będzie pokłony bił przed Tobą

zastawia mnie po co takie chamskie komentarze? czy to że kogoś nie stać na nowy samochód z salonu jest dostatecznym powodem żeby go wykpić? Ja rozumiem że jesteś z Warszawy, rozumiem że stać Cię na nowego kompaktowego Peugeota (wow, cóż za wyczyn) ale gwarantuję Ci że na tego twojego Peugeota wiele osób patrzy z politowaniem.

Auto
    Peugeot 308 SW 1.6 blueHDI 120 KM Allure+ '16

Domyślnie

chamskie? ten komentarz daleki jest od chamskiego.
    a Twoja dedukcja jest co najmniej kretyńska - gdzie napisałem, że go nie stać na nowy i tak dalej?
    poza tym... mieszkam na wsi pod W-wą.
    ale próbuj dalej

Domyślnie

jeśli masz taki przedział cenowy - można spróbować. ale regulator masz do wymiany i mechanizm szyby, dodaj do tego ew. zatajone usterki - to niestety częsta praktyka - weź na poprawkę też typowe bolączki tego modelu (każdy model ma jakieś swoje typowe usterki po czasie) i dopiero po przekalkulowaniu tych czynników podejmij ostateczną decyzję. I po jeździe próbnej

Uprawnienia umieszczania postów