Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Wątek: 2019 Peugeot 208 | NEWS

Awatar Rules

Domyślnie

Kurcze widzę większość raczej negatywnych opinii, a mi z kolei wybitnie się podoba, przód ma najwięcej charakteru z całej klasy. Natomiast wnętrze... masakra, o co chodzi z tym parapetem? Poważnie pytam, jest na to jakaś teoria?

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Jak sobie przypomnę odcinek Top Gear o Peugeotach to mogę powiedzieć tylko to co mi przychodzi do głowy. Ten parapet ma się kojarzyć z parapetem w sali dancingowej z Ciechocinka dla emerytów

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Ten parapet to jest miejsce dla pieska z kiwająca głową

Awatar mapaul
    Auto
    Honda Civic 4D 2009 1.8

Domyślnie

Niestety proste przenoszenie elementów stylistycznych z wyższych modeli do niższych nie zawsze się sprawdza. O ile bardzo mi się podoba nowy 508, o tyle nowy 208 to taki mały koszmarek. Ani te światła kły, ani kokpit w małym 208 nie wyglądają dobrze. We francuskim pojedynku nowych małych mieszczuchów zdecydowanie oddaję głos na Clio.

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Nie do końca za sam znaczek. Ma kilka praktycznych dodatków których nie ma w Berlingo

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Hm. Tunel środkowy? To akurat wada, bo raz że jest za szeroki i wadzi się o niego kolanami, dwa że utrudnia przejście pomiędzy fotelami z przodu gdy np w ciasnym miejscu zaparkuję - tutaj plus dla Citroena który jako jedyny z trojaczków tego tunelu nie ma. Koniec końców wyposażenie Riftera nie uzasadnia takiej różnicy w cenie i w salonie też mi nie potrafili tego wytłumaczyć (salon łączony Peugeot + Citroen). Byłem się przymierzać do Berlingo, następnie do nowego Focusa kombi, Ceeda kombi, ostatecznie będzie Proceed. Jednak auto kupuje się portfelem i oczami, praktyczność jest drugorzędową sprawą i - wracając do tematu - w Peugeocie chyba to zrozumieli, bo auta ładne, zwracają uwagę, tylko gdyby nie te ceny...
    Pozdrawiam,
    Tomek

Auto
    -

Domyślnie

Z cenami jest prosta sprawa - rynek to sam zweryfikuje. Jeżeli będą za wysokie to nikt tego nie będzie kupował i Peugeot będzie zmuszony do obniżenia cen. Ale i tak warto poczekać na oficjalny cennik. Druga sprawa to ceny transakcyjne - katalogowo może być wywalone w kosmos, a finalnie może nie będzie tak źle. No i bardzo ładny ten nowy 208, ma fajnie narysowane linie, ta aktualna generacja jest jakaś taka kulkowata.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d
    #drivetastefully

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Podtrzymuję opinie, że wygląda beznadziejnie. O wiele lepiej prezentuje się aktualna generacja wg mnie, wnętrze też słabo się prezentuje. Począwszy od modelu 508 Peugeot sukcesywnie psuje swoje auta, aż się boję co będzie w przyszłości.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

A mi się nawet podoba... może ten przód (grill, LEDy itd) trochę przesadzony, ale sylwetka fajna, tył też. Ale deska z półką ala 508 to mi nie leży.

Uprawnienia umieszczania postów