Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Mazda CX-3 1.8 SKYACTIV-D SkyPassion AWD | TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Mazda CX-3 1.8 SKYACTIV-D SkyPassion AWD | TEST

Ostatnio edytowane przez Di Kej ; 18-01-2019 o 16:08
    Drive tastefully!

Auto
    Toyota Rav4 Hybrid '17

Domyślnie

Ta konkretna wersja nie będzie raczej hitem sprzedaży

Domyślnie

Sam posiadam 2.0 awd z 2017r kupiony w Austrii i zrobilem juz 95 tys. Auto bezproblemowe. Mimo tras wybralem benzyne i spalanie jest calkiem ok, dynamika jak dla mnie bardzo dobra. Naped, trakcja na wysokim poziomie nawet w austriackich alpach auto super dawalo rade. Mimo wzroztu 193 cm miejsca z przodu mam duzo. Glownie jezdze sam albo z zona wiec moj wybor byl przemyslany. Jezeli chodzi o glosnosc to faktycznie z tym nie jest najlepiej ale juz sie przyzwyczailem. Diesla nie wybieralem poniewaz do pracy mam w austrii okolo 4 km takze benzyna byla lepszym wyborem mimo ze 1 albo 2 w miesiacu jezdze do polski. Co do zabezpieczenia antykorozyjnego i samej rdzy- ja po kilku miesiacach robilem zabezpieczenie podwozia, odprysk na nadwoziu mam 1 takze tragedii nie ma-w austrii sypia czesto drobny zwirek. Do tej pory wymienilem klocki przednie przy przebiegu 88 tys km oczywiscie we wlasnym zakresie a nie serwis mazdy. Potwierdzam dzialanie swiatel led sa super tak jak autor napisal.

Auto
    Toyota Yaris 15', Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

napisz jakie masz spalanie

Auto
    D-4D

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez szczepciki Zobacz posta
    Potwierdzam dzialanie swiatel led sa super tak jak autor napisal.
    Ty masz jeszcze starsze LEDy, po ostatnim liftingu zyskały sporo mocy.

Domyślnie

Ale piękna!

Domyślnie

Tak moja ma zwykle ledy ale mam tez cx 5 z matrixami ale i te i te swieca bardzo dobrze, srednie spalanie to 6.7 l/100 km liczone z kalkulatorem. Austris sprzyja oszczednej i przepisiwej jezdzie wiec i spalanie jest dobre. W polsce spalanie na autostradzie wyglada troche inaczej poniewaz ludzie czesto jezdza lewym pasem dosc wolno albo w oststniej chwili wjezdzaja na lewy pas i trzeba zwalniac.

Uprawnienia umieszczania postów