Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Kia Proceed GT & GT-Line | PIERWSZA JAZDA

Auto
    Kia Ceed II business line

Domyślnie

Tomash_K

Bagażnik jest wyraźnie krótszy czy płytszy? Jak wygląda ilość miejsca na kanapie z tyłu w stosunku do ceeda SW?

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Porównywałeś obie wersje ze skrytkami pod podłogą?

Awatar Bart3kk
    Auto
    Astra J 1.4T 18' & Kia Rio 1.4 08'

Domyślnie

Oglądałem w salonie przy okazji , wygląda super w niebieskim metaliku, materiały deska góra i do wysokości kolan miękke i boczki miekkię, jak ustawiłem sobie fotel pod siebie 182 cm, to za sobą swobodnie mogłem machać kolanami wydaje mi się, że bagażnik jest płytki , bo nie oglądałem go tak szczegółowo.
    http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=13715
    KIA RIO 2008 FWD 1.4 16V DOHC -- > Mój Złoty Skośnooki Przecinak

https://autogaleria.pl/forum/showthr...-1-4TURBO-2018
    OPEL ASTRA J SEDAN 1.4T 140KM

Auto
    Audi A4 Avant 2010 2.0 TDI Multitronic - skradzione. Czekając na Kia Proceed GT-Line 1.4TGDi 7DCT

Domyślnie

Z tyłu tyle samo miejsca dla pasażerów, czyli wystarczająco, w Focusie miałem takie same odczucia co do przestrzeni. Na żywo bagażnik SW jest wyraźnie większy, obie wersje oglądałem w wersjach z podwójną podłogą. Mam wrażenie że podłoga bagażnika Proceeda jest wyżej przez to jest płytszy, może te litry są schowane w tych skrytkach pod podłogą, ale mając rodzinę z dwoma bobasami zamawiam Ceeda SW, choć miałem nadzieję że zaszaleję trochę w kierunku Proceeda.

Jeszcze co do jakości materialów, przycisków - Cee'd odrobinę lepsze wrażenie niż Focus robi. Wg jeżdżących dłużej w Ceedzie wkurza za to hałas ze słabo wygluszonych tylnych nadkoli i bagażnika. Wg testów Focus pewniej pokonuje te test łosia. Ogólnie jest trochę lepszy na papierze, ale nie aż tyle by kosztować 10tys więcej od tak samo wyposażonego Ceeda.

Auto
    D-4D

Domyślnie

Roleta jest tej samej długości, optycznie mały bagażnik w Proceedzie wynika z bardzo mocno opadającej klapy.

Awatar kataryniarz
    Auto
    Renault Megane III Grandtour GT Line

Domyślnie

Małe sprostowanie:
    - w Polsce nie ma w standardzie szyn w bagażniku, nie można ich też domówić, brakuje też ogrzewania tylnej kanapy
    - wersja GT line nie ma "dyfuzora", a podwójny wydech w tej wersji to tylko atrapy
    - Megane GT niestety nie jest konkurencją, od dłuższego czasu jest niedostępne i nie wiadomo czy wróci do cennika

Auto bardzo dobrze wykończone, wręcz zaskakuje jakością. Świetnie wygląda na żywo, miejsca wystarczająco dużo, spokojnie siadam sam za sobą przy wzroście 186cm. Bagażnik wydaje się duży, ale jest trochę płytki. Szkoda, że nie ma podwójnej podłogi zamiast schowków, które są pojemne, ale jednak mało funkcjonalne (oprócz wielkiego na skraju). Na minus brak w nawigacji Internetu, trzeba niestety udostępniać z telefonu. Cena wersji GT line powinna być niższa, po dołożeniu foteli zbyt mała różnica między GT. Nie było aut do jazd testowych, czekam z niecierpliwością.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Odpowiadając, z tego co wiem od Kii:
    1 - szyny i podgrzewanie mają pojawić się w Proceedzie w przeciągu najbliższych tygodni.
    2 - oczywiście mowa o "dyfuzorze" a nie prawdziwym dyfuzorze.
    3 - Megane GT ma wrócić z jednostką 1.8 TCe w wariancie 200-konnym - tak przynajmniej trąbią na francuskich portalach.
    Drive tastefully!

Uprawnienia umieszczania postów