Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: Kia Proceed GT & GT-Line | PIERWSZA JAZDA

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

To czy materiały są lepsze to możemy ocenić za rok, dwa, trzy bo to że obecnie są ładne miękkie itd nie oznacza że tak samo zachowają się za kilka lat. A wiele Ceedów 2 widziałem z tzw syndromem łokietka na drzwiach kierowcy

Awatar kataryniarz
    Auto
    Renault Megane III Grandtour GT Line

Domyślnie

Potwierdzam narzekania na wydech w wersji 1.6, żona jechała z tyłu i bardzo narzekała, nawet przy wyłączonym trybie Sport. Młodym bez rodziny pewnie będzie się podobać, ale dla nas jest zbyt męczący. Czekamy na test wersji 1.4, mam nadzieję na ciszę bo auto bardzo ciekawe na tle innych kompaktów.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    To czy materiały są lepsze to możemy ocenić za rok, dwa, trzy bo to że obecnie są ładne miękkie itd nie oznacza że tak samo zachowają się za kilka lat.
    Możliwe, czas pokaże. Natomiast jako nowe, wnętrze Ceeda zalicza się do ścisłej czołówki. Ma atrakcyjny design, materiały są miękkie, nic nie trzeszczy. System multimedialny jest czytelny, a reakcja na dotyk w zasadzie błyskawiczna (oceniam go zdecydowanie lepiej niż np. w VAGu, gdzie szata graficzna jest dużo bardziej kolorowa, ale przechodzenie między opcjami nie działa tak szybko i czasami widać drażniące "chrupnięcia" animacji).
    Cytat Zamieszczone przez kataryniarz Zobacz posta
    Czekamy na test wersji 1.4, mam nadzieję na ciszę bo auto bardzo ciekawe na tle innych kompaktów.
    W wersji 1.4 jest zdecydowanie ciszej, ale i niestety dużo mniej dynamicznie. Silnik 1.6 fajnie ciągnie od samego dołu, w 1.4 "turbodziura" jest z łatwością wyczuwalna. Mimo podobnych danych na papierze (do 3500 obrotów 1.4 ma tylko 20 Nm mniej), słabszy silnik w wersji z automatem sprawia wrażenie wyraźnie zamulonego.
    Ostatnio edytowane przez ufoludek ; 05-03-2019 o 14:27

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Wersja 1.4TGDi wyraźnie zamula o ile nie włączy się trybu sport (tylko w automacie). Dynamika w tym trybie jest absolutnie wystarczająca, nie wiem jeszcze jak ze spalaniem, bo pewnie mierzone w zwykłym trybie.

Uprawnienia umieszczania postów