Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Auto rodzinne combi/van/sedan

Domyślnie Auto rodzinne combi/van/sedan

Witajcie.
    Szukamy z żoną i młodym auta rodzinnego do 20 tys.
    Najstarszy rocznik to 2009. Myślimy nad jakimś vanem, combi, albo sedanem ale z dużym bagażnikiem.
    Preferowany silnik to benzyna lubiąca gaz, nie mniej jednak na diesla nie mówie nie.
    Przyglądałem sie s maxowi, ale on niestety wedlug mnie bardzo długi.
    Czekam na propozycje czy oferty. Kraków Kielce +100km

Myśle że w naszym budżecie Kia ceed , hyundai i 30. Golf V/VI
    Z góry dzięki

Awatar szymonst
    Auto
    Alfa Romeo 147

Domyślnie

Jeśli nie wykluczasz diesla to zobacz Fiata Cromę 1.9 JTD. Bardzo dobry silnik, duży bagażnik, można dorwać z fajnym wyposażeniem.

Domyślnie

przerażają mnie te durne klapy. Myslałem nad tym autem. Nie mniej jednak wydaje mi się że diesel na moje użytkowanie to bedzie się meczył. Po mieście i czasem w trase do 130 km

Awatar szymonst
    Auto
    Alfa Romeo 147

Domyślnie

Klapy nie są takie straszne ale ja sam nie lubię diesli więc nie będę przekonywał.
    A trochę inne auto czyki kombi-van? Skoda Roomster z niezarypywalnym i świetnym pod LPG 1.6 mpi?

Domyślnie

Roomster w tych pieniądzach to już model po liftingu i w nim tylko 1.4. TSI bym unikał ze względu na awaryjność. Za 20 tysięcy można też kupić Octavię II. Taki klasyk, jżeli chodzi o bagażnik. Znajomy sprzedaje za bodajże 16 tyśków w normalnej wersji - klima, ESP, elektryka szyb i lusterek, silnik 1.6. Mógłbym nawet polecić, ale za daleko z Kielc do Ostrołęki. Rozejrzyj się gdzieś bliżej, może po dealerach Skody.

Awatar szymonst
    Auto
    Alfa Romeo 147

Domyślnie

Kilka przeliftów z końca produkcji czyli 2009 na sprzedaż jest i wtedy w 20 tysiącach będzie już z montażem gazu. Ale Octavia to też dobry pomysł.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez paul997 Zobacz posta
    Roomster w tych pieniądzach to już model po liftingu i w nim tylko 1.4. TSI bym unikał ze względu na awaryjność.
    bullshit
    u ojca 230k km i nadal jeździ.

kaza2 moj ojciec bedzie sprzedawał za 2-3 miesiące Octavię II FL kombii 1.4 TSI z 2009 roku. 1 właściciel od nowości. Bezwypadkowa. Jeden kierowca. Przelot ok 230-240k km będzie. Klima i radio jest.

Domyślnie

Co do 1.4 TSI się nie wypowiem, może małe TSI były mniej udane. Roomster i Fabia (bez RS) miały 1.2 TSI. Na forum Fabii zdarzały się wymiany silników jeszcze na gwarancji.

Awatar szymonst
    Auto
    Alfa Romeo 147

Domyślnie

Autor szuka samochodu z silnikiem benzynowym lubiącym gaz więc niezależnie od opinii na temat TSI ten silnik odpada.

Uprawnienia umieszczania postów