Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 28 z 29 PierwszyPierwszy ... 121314151617181920212223242526272829 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 290

Wątek: 2019 Renault Clio | NEWS

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Dzisiaj mam okazję latać 1.0 TCE Intens, wg mnie wystarczająca motoryzacja do tego auta dla kogoś kto lata po mieście. Ogólne wrażenie mega pozytywne. Ale wracając do miękkich boczków w wersji intens nie ma ich już w konfiguratorze do dołożenia... Ani jasnej deski... Lakierów też jest tylko 6 rodzajów. Mam wersję z twardymi boczkami na górze ale wg mnie to absolutnie nie ujmuje temu autu niczego w ogólnym rozrachunku sam system 7 calowy również działa super... R-link vs Easy-Link to jak Windows XP vs Windows 10... Lata świetlne.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Kij z boczkami, zabrali lakier Iron Blue czyli jedyny w którym to Clio wygląda naprawdę dobrze. To jakieś jaja.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Myślę, że to całe zamieszanie ma związek z obecną sytuacją Renault jako całego koncernu. Orbitują gdzieś wokół bankructwa, musieli skorzystać z pomocy rządowej, mają zwolnić kilkanaście tysięcy pracowników. Ograniczenie liczby dostępnych konfiguracji pewnie pozwala mocno ograniczyć koszty. Mam tylko nadzieję, że nie będą oszczędzać na dokładności montażu.
    Jak już piszę, to od razu mały raport z użytkowania. Nakulane 6 tysięcy km w 6 miesięcy, problemów brak (poza tym wkurzającym autoholdem). Miło jestem zaskoczony, że nic nie skrzypi/trzeszczy nawet na dużych dziurach, czy kostce brukowej. Oby tak dalej.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Jeździłem dzis cały dzien z start stop i ah i nie widzę w nim problemu. Trzeba się go nauczyć. Ogolne wrażenia są zajebiste.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Auto

Domyślnie

Uparcie będę twierdził, że jest kiepski w stosunku do autoholdu w vagach. Tam w ogóle o tym nie myślisz i niczego nie musisz się uczyć. Wsiadasz, jedziesz i zawsze działa w sposób niezauważalny. Tu niestety Renault musi jeszcze trochę popracować. Choć oczywiście nie jest to rzecz, która by rzutowała na ogólny odbiór auta. Cały czas uważam, że biorąc pod uwagę relację cena-jakość-wyposażenie nie da się kupić lepiej. Póki co, to jest kawał porządnego samochodu i oby tak zostało.

Zauważyłem jeszcze w cenniku, że oprócz podwyżki (+1500 zł), w Intense zabrali przednie światła przeciwmgłowe.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

No nie kłócę się nie jeździłem Vagiem z tym systemem jeździłem Stelvio i działało podobnie

No okroili ofertę ale tylko dla niektórych krajów.

Auto

Domyślnie

Podgrzewana kierownica też chyba wyleciała z wyposażenia. Szkoda, bo to świetny patent i bardzo fajnie i szybciutko grzeje.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Dużo rzeczy wyleciało...

- - - Aktualizacja - - - -

Po dłuższych rozmowach wychodzi to o czym rozmawiamy, Renault na mniej istotne dla danych modeli Rynki obcina wersje i możliwości dla zmniejszenia kosztów produkcji itd... A tłumaczenie z Braku Świateł Przeciwmgłowych w Clio i kolejnych modelach to że Ledy pełne są na tyle dobre że nie trzeba... xD

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Ale że Reno bankrutuje : Na co będziecie psioczyć jak znikną ?

Auto

Domyślnie

Na to, że zniknęli

Uprawnienia umieszczania postów