Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Skoda Karoq 1.5 TSI 150 KM Style | TEST

Awatar Arrival
    Auto
    Kia Proceed 1.4 T-GDi 7DCT

Domyślnie

Powodów kryzysu w klasie D jest wg mnie wiele, nie tylko moda na suvy:
    - kompakty urosły na tyle i mają dostępne już takie wyposażenie, że po prostu dla wielu osób dopłata do auta D nie ma najmniejszego sensu, rodzina 2 czy 2+1 spokojnie ogarnie się w kompakcie;
    - większe rodziny mają do dyspozycji coraz lepsze vany i rodzinne rozwiązania (choćby suvy) więc też D niekoniecznie jest opcją kiedy ma się 2 lub 3 dzieci;
    - finansowanie i klasa premium - kiedy ludzie wyskakiwali z gotówki to różnica 50k to była spora różnica, dziś 50k to 500 zł różnicy w miesięcznej racie co nie jest kosmiczną ceną. I ktoś sobie myśli, ze jak już wywalać kupę kasy na samochód to zamiast mieć 1800 raty, zrobi sobie 2300 i będzie jeździł Mercem czy Audi, a nie pospolitym wozem

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Arrival Zobacz posta
    Powodów kryzysu w klasie D jest wg mnie wiele, nie tylko moda na suvy
    Z klasą premium słuszna uwaga. też się zastanawiam czy zamiast superba nie kupić a4. Co do reszty Twoich argumentów mam wątpliwości. Coraz lepsze Vany? Które? Opel, Peugeot vanów już nie ma, Ford wygasza produkcję i skasuje nawet S-Maxa. Kompakty rosną, to prawda, ale ich sprzedaż też gwałtownie maleje.

Awatar Arrival
    Auto
    Kia Proceed 1.4 T-GDi 7DCT

Domyślnie

Z vanami mogłem się zatrzymać w takim razie już jakiś czas temu .

Mam w głowie, że 10-20 lat temu van był synonimem nudy, a potem zaczęły się pojawiać jakieś s-maxy, które i wyglądały i jeździły.
    Dziś pewnie też ten segment koszą suvy.

Uprawnienia umieszczania postów