Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: 2019 Jaguar XE | NEWS

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie 2019 Jaguar XE | NEWS

#drivetastefully

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Nie wiem jak wyglądają statystyki sprzedaży tego samochodu, ale ja go właściwie nie widuję na ulicach. Zdarzą się jakieś pojedyncze sztuki, ale rzadko.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rowerek Zobacz posta
    Nie wiem jak wyglądają statystyki sprzedaży tego samochodu, ale ja go właściwie nie widuję na ulicach. Zdarzą się jakieś pojedyncze sztuki, ale rzadko.
    spadek sprzedaży jest większy niż średnia dla caej gamy Jaguara. W zeszłym roku w Europie ponad 10.000 sztuk i spadek o 42 %. Lepiej sprzedaje się np Mercedes klasy S...

szkoda że facelifting nie usunie największej wady samochodu. Jest on najzwyczajniej w świecie ciasny.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Wnętrze tego auta jest dramatycznie ciasne i jako wysoki człowiek nie mogłem w żaden sposób zasiąść w miarę wygodnie za kierownicą. Myślę że to są poważne wady przez które kuleje sprzedaż tego auta.

Awatar mk2
    Auto
    2015 Seat Leon 1.4 TSI, 1990 C25 Camper

Domyślnie

To oni nadal po 2015 roku nie wiedzą jak się projektuje samochody? Czego oczekuje klient? Jakie atuty ma konkurencja? Czasami się zastanawiamy, dlaczego niektóre marki może nudne ale sprzedają wiecej aut... Chyba odpowiedzą jest to, że po prostu po tylu latach rozwijania technologii i pojazdów, wiedzą jak zrobić samochód który nie trzeba brać ani rozsądkiem, ani sercem... bo po prostu jest należycie dobry i porządny i większość ludzi woli za to zostawić pieniądze.

PS. Ten niemiecki koncern w żadnym wypadku mnie nie opłaca...

Uprawnienia umieszczania postów