Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 25 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 250

Wątek: Fiat 500

Domyślnie

Mocne słowa Robaku, ale trudno się z nimi nie zgodzić. Fiat 500 ma być z założenia najtańszym samochodem na rynku. Cukierkowo-barokowa stylizacja będzie na drugim miejscu, choć i ta przez wielu z nas jest brana jako najważniejszy czynnik przy wyborze samochodu. Wiadomo, gust gustem, choć podejrzewam, że jedynie szczególiki będą odróżniały seryjną "pięćsetkę" od koncepcyjnego Trepiuno. Tak więc za kółkiem zasiądą zniewieściali chłopcy, młode dziewczyny i każda inna osoba, której będzie mocniej biło serce na widok malutkiego Fiacika.

My, prawdziwi wyjadacze i koneserzy motoryzacji, mamy wiele wypatrzonych, znacznie bardziej atrakcyjnych obiektów na horyzoncie!

307_big_fan - log in? Jednak udało się! Raczej nie licz, że 500 stanie się szpanerskim wozidełkiem - ma on stanowić podstawę gamy Fiata, a więc mocno zjechać cenowo i przede wszystkim zaoferować niższą cenę niż Panda...

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Jeszcze tanszy niz panda? :damn: Juz sie pogubiłem w tym fitaowskim natłoku małych wozidełek. Myslałem ze to bedzie cos bardziej eksluzywnego niz panda. Taki odpowiednik citroena c2 czyli maluch ale "stylowy" i dobrze wyposazony a tu do mnie trafia ze to poprostu nastepca seja. W tym momencie juz nie patrze na niego tak krytycznie. Jesli to ma byc najtanszy fiat w ofercie to moze wygladac byle jak oby tylko jezdził i tak go beda kupowac jak bułki.

Awatar Don2x44
    Auto
    VW Down! half V6 24V 2.0l 120PS '13 /Mazda 323F GLX Lantis 1.9 16V '98

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak
    Jeszcze tanszy niz panda? :damn: Juz sie pogubiłem w tym fitaowskim natłoku małych wozidełek. Myslałem ze to bedzie cos bardziej eksluzywnego niz panda. Taki odpowiednik citroena c2 czyli maluch ale "stylowy" i dobrze wyposazony a tu do mnie trafia ze to poprostu nastepca seja. W tym momencie juz nie patrze na niego tak krytycznie. Jesli to ma byc najtanszy fiat w ofercie to moze wygladac byle jak oby tylko jezdził i tak go beda kupowac jak bułki.
    No wiesz gdyby to auto było droższe to kto by je kupował?! Fiat 500 zawsze był TANIM i masowym środkiem do poruszania się.

A to autko mi się podoba:> Jak wiele włoskich aut. Tylko takiego w kolorze kremowym i mnostwo chromów:>
    Mercedes-Benz - Ihr guter Stern auf allen Straßen.

Awatar aston
    Auto
    xxxxxxxx xxxxxx

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Don2x44
    No wiesz gdyby to auto było droższe to kto by je kupował?! Fiat 500 zawsze był TANIM i masowym środkiem do poruszania się.

A to autko mi się podoba:> Jak wiele włoskich aut. Tylko takiego w kolorze kremowym i mnostwo chromów:>
    no nie wiem, bo ja słyszałem, ze cenowo ma być między Pandą a Grande Punto, czyli bardziej ekskluzywny niż Panda, na penwo lepsze materiały, ale szkoda by bylo że nie zastąpi cenowo obecnej 600tki, ale się wszystko okaże

Domyślnie

Między Pandą a Grande Punto? Podobnie jak aston wolałbym, żeby nowa "pięćsetka" stała się małym autem, który podbije rynek ceną i stanie się godnym następcą 126p, Cinquecento i Seicento.

Rynek potrzebuje takiego samochodu

v8
    Guest

Domyślnie

Skoro "Pięćsetka" jest bliźniakiem Forda Ka, to raczej niemożliwe żeby cenowo stała niżej niż Panda..

Awatar STS
    Auto
    Porsche 911 Turbo

Domyślnie

Mini to juz dla mnie przesda. Pojazd dla gejow, kaprysnych damulek i kiepskich aktorow
    Chyba mowisz o Mini kabriolet

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Autko mi się niezbyt podoba ale... nawet moja dziewczyna by go pewnie nie chciała ale... nie jest taki zły, na pewno ładniejszy od nowego Mini (według mnie) no i dużo, dużo tańszy. Obawiam się że ten maluszek będzie produkowany po najniższych kosztach tak jak np. Aygo, które zamiast tylnej klapy ma kawał szkła wiszący na jednym sznureczku... żałosne Mam nadzieje że prawdziwa twarz tego maluszka będzie inna, ładnijsza niż sobie wyobrażam oraz że nie będzie tak tandetny jak podawane dla przykładu Aygo
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Domyślnie

Wizja przodu - wciąż jestem przekonany, że pod tymi wszystkimi śmieciami i foliami kryje się koncept Trepiuno... Poza tym mocno nawiązuje do naszego klasycznego małego Fiata!

źródło: quattroruote

Awatar Jacobser

Domyślnie

Widać,że Trepiuno niewiele się zmieni w drodze od prototypu do serii.Będzie to całkowicie inny Fiat niż dotychczasowe kwadraty,zwłaszcza poprzednia 500 i Panda.To bardzo okrągłe,kobiece miejskie toczydełko.A tak na nawiasie dodam,że jakoś nie wyobrażam sobie nowego Forda Ka,który będzie bliźniakiem Fiata.Wciąż jestem przyzwyczajony do obecnego modelu.

Uprawnienia umieszczania postów