Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 250

Wątek: Fiat 500

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Zapowiada się bardzo przyjemnie Lubię takie nawiązania do przeszłości Widać, że ten fiacik będzie miał swój charakter i będzie się wyróżniał na ulicy, a to w tej klasie nie takie łatwe. Oby tylko jak najmniej różnił się od conceptu.... [/url]

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Prawda jest taka że firmie FIAT tak naprawde wychodzą tylko małe i lekko sportowe samochody, na nich właśnie zarabia największe pieniądze i w tych klasach osiąga największe sukcesy. Po większe samochody musimy się udawać niestety do Niemiec. Dlatego wróże 500-tce naprawde ogromny sukces. Bardzo lifestylowe drugie auto w rodzinie (na zachodzie oczywiście) i rodzinne w Polsce.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Zdjęcia szpiegowskie zrobione we Włoszech:

www.worldcarfans.com

Domyślnie

bardzo fajne auto i nie zmienil sie za bardzo w stosunku do trepiuno, tylko szkoda, ze to jeszcze nie oficjalne zdjecia

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Nowe zdjęcia:

www.automobilismo.it

Wiadomo już, że w ofercie będą silniki: 1.2 litra o mocy 67 KM, 1.3 Multijet o mocy 75 KM. W 2008 roku dojdą 1.4 16V o mocy 95 KM. Wersja Turbo będzie miała ten sam silnik, ale moc 120 KM. W 2009 roku jeszcze dojdzie 1.3 Multijet o mocy 95 KM. Będzie dostępna również wersja Abarth. Tylko w tej wersji będzie dostępny silnik 1.4 MPI o mocy 120 KM (taki sam silnik dostępny jest w modelu Grande Punto). Oficjalna premiera tego modelu w 2007 roku. Na pewno zastąpi Cinquecento/Seicento i być może jednak odziedziczy nazwe tego pierwszego "cieniasa".

Awatar Kertoip
    Auto
    Skoda Felicja GLXi

Domyślnie

Bardzo ciekawy jest ten mały fiat. Mam tylko nadzieję, że nie będzie on nosił nazwy Cinquecento/Seicento.Jest Fiat Grande Punto, to tego mogliby nazwać Piccolo :lol: Silnik 1.4 i 120KM zrobi z niego małego potwora

Awatar aston
    Auto
    xxxxxxxx xxxxxx

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez szakal
    Wiadomo już, że w ofercie będą silniki: 1.2 litra o mocy 67 KM, 1.3 Multijet o mocy 75 KM. W 2008 roku dojdą 1.4 16V o mocy 95 KM. Wersja Turbo będzie miała ten sam silnik, ale moc 120 KM. W 2009 roku jeszcze dojdzie 1.3 Multijet o mocy 95 KM. Będzie dostępna również wersja Abarth. Tylko w tej wersji będzie dostępny silnik 1.4 MPI o mocy 120 KM (taki sam silnik dostępny jest w modelu Grande Punto). Oficjalna premiera tego modelu w 2007 roku. Na pewno zastąpi Cinquecento/Seicento i być może jednak odziedziczy nazwe tego pierwszego "cieniasa".
    Świetnie
    Na wisjach wyglada spoko, więc sądze, ze bedzie łądny.
    Silniki bedzie miał bardzo ciekwe, ciekwsze niż trojaczki z Kotlina, które mam nadziję, pobije w sprzewazy tym bardziej, ze bedzie razem z Fordem Ka pordukowany w Polsce

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

A mnie dziwi troszke nieobecność jednostki 1.0... Zawsze uważałem, że taka jest bardzo odpowiednia do miasta. Z jednej strony fajnie, że będzie miał większe silniki, z drugie z motorem 1.0 byłby troche tańszy, ale poczekamy na oficjalną premiere

Awatar aston
    Auto
    xxxxxxxx xxxxxx

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BKX
    A mnie dziwi troszke nieobecność jednostki 1.0... Zawsze uważałem, że taka jest bardzo odpowiednia do miasta. Z jednej strony fajnie, że będzie miał większe silniki, z drugie z motorem 1.0 byłby troche tańszy, ale poczekamy na oficjalną premiere

ale 1.0 musili bo opracować od nowa a silnik 1.2 wystarszy trochę zmodyfuikowac (lub dużo) ale nie trzeba całkiem nowego robić

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Ja wiem, ale w tak małym samochodziku właśnie taka jednostka bardzo pasuje, szczególnie, jeżeli jeździ się tym tylko po mieście. Z drugiej strony patrząc, nowy model będzie cięzszy od Seicento, więc większy silnik jak najbardziej sie sprawdzi, pewnie to jest dobra decyzja

Uprawnienia umieszczania postów