Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 43 z 52 PierwszyPierwszy ... 2728293031323334353637383940414243444546474849505152 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 514

Wątek: Nasze małe jubileusze...

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Mimo lat na forum zaczynam mieć coraz większe wrażenie, że "teraz" to już nie to co "kiedyś".
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

to mogę nawet ja powiedzieć, ze swoim krótkim stażem

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Właśnie zauważyłem, że 31 stycznia minęło 6 lat odkąd jestem z wami. Jak ten czas ucieka. Najbardziej zżyłem się z tym forum. Na żadne inne nie wchodzę tak często jak tutaj. Szczerze mówiąc pierwsze co robię jak wchodzę do internetu to zaglądam tutaj. Staram się być aktywnym użytkownikiem co chyba widać, ale niestety czasu wolnego mam coraz mniej. Będę teraz częściej obserwatorem niż aktywnym użyszkodnikiem. Niestety studia, praca, a czas wolny muszę spożytkować na wiele innych rzeczy. W czasie tych 6 lat chyba włożyłem duży wkład w rozwój forum i mam nadzieje, że strona będzie się nadal rozwijać. Mam wrażenie niestety, że aktywność forumowiczów spada(nie jest zła, ale mniejsza niż kiedyś), ale możliwe, że wydaje mi się tylko. Być może do następnego jubileuszu.

Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

5 lat na aG! Wprowadzić tort!
    Moderator Dream Team

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

No faktycznie, 6 lat, mam staż jak Szakal. Dziękuję, pozdrawiam
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Domyślnie

Wszystkim "stycznioncom" gratuluję wytrzymałości!

Awatar Kłapouchy
    Auto
    Egzotyczne, prestiżowe, wyróżniające się i co najważniejsze tanie.

Domyślnie

25 marca 2008 roku po raz ostatni wypełniłem formularz rejestracyjny, czyli jakby nie patrzeć jestem tu 4 lata pod tym nickiem.

Początki...
    Pierwszy raz forum zostało przeze mnie nawiedzone 20 listopada 2007 o godzinie 16:30 roku w wątku "Auta które widziałeś", drugi post (http://www.autogaleria.pl/forum/po-g...iales-571.html). Można sobie poczytać od tej strony, na prawdę niezła komedia Wtedy nie wiedziałem że istnieje coś poza tym wątkiem... Robiłem zdjęcia każdemu samochodowi "z fotelika zza tylnej szyby" Chciałem zabłysnąć, pokazać że ja też mam zdjęcia "fajnych" aut. Najlepsze jest to że dopiero po tylu latach widzę, jaka to była głupota i musieliście mieć niezłą zabawę ze mną. Ale chociaż się trochę pośmialiście

Kubeł zimnej wody
    Lecz cierpliwość moderatorów się skończyła... Nadchodziły czarne dni chwały, przepełnione goryczą i łzami. Tak, ban. I oto ten zapalony user, mający miliardy "wspaniałych" zdjęć został pozbawiony możliwości ich prezentowania. Z początku nie miałem pojęcia co robić. Nie wiedziałem co się dzieje. Wpisuje logi, hasło, wszystko ok. I zamiast forum widzę komunikat "You have been banned for following reason: no reason was specified." Pomijając to że nie rozumiałem tego zdania, byłem zdruzgotany.

Nadzieja...
    Z czasem przyszła olśniewająca myśl. Nowe konto! Skoro na tamto nie mogę wejść, założę nowe! Założyłem. Po pewnym czasie budząca grozę sytuacja powtórzyła się. I się zaczęło. Algorytm konto-ban zdawał się nie mieć końca.

Havester
    Postanowiłem na jakiś czas wyłączyć się z forum. Jednak nie była to decyzja powierzchowna, pod spodem czaił się chytry plan uśpienia czujności użytkowników i wejście na forum jako nowy członek. Udało się to. Nie zostałem wykryty. Konto nosiło nazwę "Havester", zainspirowane nazwą samochodu z gry "Paris Chase". Było to najdłużej posiadane do tej pory konto. Był jubileusz 100 postów i ostrzeżenie Emenemsa, które pamiętam do dziś. Jednak radość nie trwała długo. Po ok. miesiącu wrzuciłem zdjęcie jaguara z indywidualną tablicą. Jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach i tak było tym razem. Zdradził mnie datownik. Dj Brabus rzekł wtedy: "Ten datownik na zdjęciu wygląda mi bardzo znajomo" (http://www.autogaleria.pl/forum/po-g...r-rej-229.html) 5 post. I tak zakończył się mój żywot pod tym nickiem.

Przeprosiny
    Zakładałem konta i zapewniałem, że to zbieg okoliczności. Niestety nie udało się, zostałem zdemaskowany. Postanowiłem przeprosić. Rozesłałem kilka PW, przyniosło to żądany skutek. Powróciłem na forum. Z radości zacząłem wrzucać byle jakie zdjęcia. Minęły 2 dni i przerażający komunikat znów ukazał się moim oczom. Stwierdziłem że się nie poddam. Kolejne konta bohatersko powstawały, lecz szybko były tłumione.

Kłapouchy
    Po burzliwej dyskusji w Spamerach, a także wierszu (kto pamięta, kto widział, ten wie) Władcy forum stwierdzili, że jednak lepiej dać mi konto niż prowadzić otwartą wojnę na zasadzie konto=ban. Warunkiem było to, że konto będzie miało nazwę narzuconą odgórnie. I tak też się stało. I tak jest do dziś...

Tą pasjonującą opowieść dedykuję wszystkim którzy się ze mną użerali, a także tym, którym moja osoba zbrzydła do granic możliwości. Teraz rozumiem to, co usiłowaliście przekazać mi przez pierwsze lata. Wówczas nie potrafiłem tego pojąć. Teraz widzę, jak moje posty różniły się, i różnią się niestety nadal od pozostałych użytkowników. Jednak pamiętajcie, cały czas jestem!(choć raczej mało kogo to cieszy)

Dziękuję za przeczytanie.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kłapouchy Zobacz posta
    Konto nosiło nazwę "Havester", zainspirowane nazwą samochodu z gry "Paris Chase".
    Chyba Harvester. :P
    Swoją drogą fajnie, że kombajn można nazwać samochodem.

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Kłapek, urzekła mnie Twoja historia :lol:
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar Kłapouchy
    Auto
    Egzotyczne, prestiżowe, wyróżniające się i co najważniejsze tanie.

Domyślnie

Wiem, moja historia jest tak fantastyczna że sam się sobie dziwię dlaczego jeszcze nie napisałem książki
    Cytat Zamieszczone przez Credt Zobacz posta
    Chyba Harvester. :P
    Swoją drogą fajnie, że kombajn można nazwać samochodem.
    Tak, tam było R tylko ja go wtedy nie zauważyłem. I mimo nazwy był to jednak samochód

Uprawnienia umieszczania postów