Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 47 z 52 PierwszyPierwszy ... 31323334353637383940414243444546474849505152 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 514

Wątek: Nasze małe jubileusze...

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Usuniecie naliczania postow w OT, usuniecie naliczania liczby odpowiedzi w tematach, usuniecie mozliwosci zobaczenia ile kto ogolnie napisal postow na calym forum i usuniecie starych wiadomosci ze spamerow. Oto odpowiedz. Do pelni szczescia usuncie jeszcze temat Dla Spamerow. Dziwicie sie, a przeciez kiedys najbardziej aktywni byli Spamerzy, ktorzy glownie napedzali to forum.
    No mi za 3 miechy tez stuknie 7 lat.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Akurat usunięcie naliczania postów w Spamerach to był niezły pomysł. Jeśli teraz panuje tam cisza, to oznacza, że większość nawalała tam posty tylko dla podbicia licznika.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

I dzięki temu był ruch na forum. Do tego co bardziej aktywni dostali bany i zapanowała cisza, żadnych zmian/poprawek nie widać, zostały tylko testy i newsy na dobrą sprawę.
    #drivetastefully

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Ale przecież te bany nie rozsypały się bez powodu.
    Ja tam nie żałuję, że nie ma z nami np. Agenta. Klimat był wtedy inny, ale teraz jest przynajmniej spokój.

Chociaż może zbyt duży spokój... Aktywność mogłaby być większa, to fakt, ale nie kosztem poziomu.

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

chyba nie jest tak zle, no ale spam troche lezy w porownaniu do tego co kiedys, ale i tak jak tam wchodze to jestem dobre 5stron do tylu

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Chodzi też o same inicjatywy. Spoty odbywają się dwa-trzy razy do roku w miastach, ogólnopolski wypadł jak wypadł, aktywność spada, w zasadzie forum zostało "w sieci", nie ma już personalnej interakcji.
    #drivetastefully

Domyślnie

Zdecydowanie kiedyś było ciekawiej i przyjemniej na forum.. Głownie za sprawą pozytywnie zakręconych ludzi, których wielu jest już "nieaktywnych" za sprawą pogarszającej się sukcesywnie atmosferze. Dlaczego się popsuła chyba wszyscy dobrze wiemy.

Domyślnie

A może to po prostu fakt, że część osób wyrosła już z dziecinnego spamu i zajęła się ważniejszymi rzeczami w życiu niż pisanie bzdur na forum?

Domyślnie

Przestali pisać "bzdury" jak i zupełnie sie udzielać, za to na innych forach wypowiadają sie jak dawniej.

Auto
    -

Domyślnie

A kogo np. brakuje? Bo ja nie jestem aż od tak dawna, żeby porównywać atmosferę, ale mi tu pasuje

Uprawnienia umieszczania postów