Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 49 z 52 PierwszyPierwszy ... 3334353637383940414243444546474849505152 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 514

Wątek: Nasze małe jubileusze...

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dildo Zobacz posta
    Forum przygaslo nie wzgledu na użytkowników a inne osoby powiązane z aG. Jedna z osób która mocno się do tego przyczyniła pokazała ze ma honor i przestała się udzielać. Niestety za późno bo wiele osób odeszło stad bezpowrotnie. A kiedyś to się działo oj działo..
    Forum przygasło ze względu na rotacje użytkowników. Dokładniej to starzy rzadziej się udzielają albo w ogóle (przynajmniej większość), a nowych przybywa bardzo mało i często tylko w jednym celu bez chęci przebywania tu dłużej. Tylko nie dlatego, że tu są jakieś ostre reguły, ale są to zwykłe osoby nie interesujące się specjalnie motoryzacją, która chcą zasięgnąć rady co do wyboru samochodu albo pochwalić się świeżym nabytkiem. Problem ten występuje na wielu forach, które mają okres przestoju. Strona niewiele się zmienia od dłuższego czasu, nie jest często aktualizowana poza newsami i testami. Zdjęcie z styczniowego konkursu fotograficznego do dzisiaj widnieje na głównej stronie co mówi samo za siebie. Design strony też się nie zmienił od niepamiętnych czasów. Jednak aby podtrzymać zainteresowanie potrzebne są ciągłe zmiany. Jeśli pod tym względem nie będzie postępu to nadal będzie to samo.
    Gdyby nie fakt, że przyzwyczajony jestem aby tu zaglądać choćby w celu wrzucenia jakiegoś newsa albo przeczytania testu to bym pewnie też był nieaktywnym użytkownikiem od dawna. Jednak jestem tu już 8 lat i prawie 6 miesięcy.

Domyślnie

Jak jest dobre towarzystwo to w kanciapie będą się dobrze bawić a jak są @%3je to i w Sheratonie będzie lipa.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

No to o czym mowi Dildo ma w sobie troche prawdy.

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

dla mnie aG jest jak dla innych FB ;p zaglądam codziennie, kiedy tylko odpalę przeglądarkę;p
    u mnie już 8 lat minęło... i faktycznie ciężko znaleźć czas żeby się zagłębić w tematy i rozpocząć/włączyć się do dyskusji.
    Nie uważam że na stronie, potrzebne są jakieś zmiany. Zawsze jak otworze, wiem gdzie mam klikać;p
    Co do zdjęcia ze stycznia, czy znaleźli by się teraz chętni na takie "zabawy"? - mi się to podobało.. ale teraz z racji ze nie mam nawet sensownego aparatu nie miałbym z czym startować;p
    Mi szkoda że nie ma już kalendarzy... że nie wypaliło z podkoszulkami aG.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Konkurs zawsze mozna zoorganizowac. Pytanie jak z chetnymi do udzialu bedzie

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Potek Zobacz posta
    Co do zdjęcia ze stycznia, czy znaleźli by się teraz chętni na takie "zabawy"?.
    Patrząc na to, jak półtora roku temu gt4 (organizator ostatnich jak na razie konkursów 'MotoFoto') po początkowym szumie przy pierwszych 3-4 edycjach dostawał potem już tylko miesięcznie 3 zdjęcia i musiał jeszcze pogrubioną powiększoną czcionką na okrągło informować w odpowiednim temacie, że nikt nie wysyła zdjęć co i tak nie poprawiało rezultatu... Wątpię, czy taka reaktywacja ma sens i czy ktokolwiek ma na takie coś czas. IMO lepiej pozostańmy przy tym, aby Krzysztof usunął wreszcie ze strony zwycięskie zdjęcie sprzed półtora roku, bo ile można... Faktycznie przydałoby się też odświeżenie wyglądu strony, bo zdecydowanie trąci ona już myszką.

Domyślnie

Mogę zdradzić, że prace nad zmianą layoutu już ruszyły, teraz pozostaje tylko cierpliwość, bo to nie tylko praca odpowiednich osób, ale również poważniejsze wydatki finansowe.

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Jezusmaria, u mnie też już ponad 9. Jak ten czas szybko leci -.-

Awatar se7en
    Auto
    Yoyota

Domyślnie

to znaczy bedzie nowa strona? :>
    FUCK FUEL ECONOMY
    TDi engines are for senior citizens.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Mi trzasneło 8 lat a na udzielanie sie brakuje czasu. Staram sie codziennie przeczytac wszytskie watki na forum. W tym miesiacu przeprowadzam sie do upragnionego domu po prawie 3 letniej batalii.

Uprawnienia umieszczania postów