Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: San Francisco & Bullitt

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Spoko. Ja skupiłem się na samym pościgu i dlatego reszty fotosów z filmu w kompedium nie zamieściłem. Swoją drogą Ty też nie (bo brak np. zdjęć lotniska) ale to juz nie Twoja wina. Na stronce z której pobierałeś (pobieraliśmy ) zdjęcia fotek lotniska nie ma.
    BTW Tak jak napisałem pod koniec swojego artyjułu. Gdyby zajmować się wszystkim dokładnie (opisać cały film szczegółowo, nie szczędzić miejsca na Mustanga, McQueena i bardziej zagłębić się w historię całego miasta) to te kompedium zajęło by o wiele, wiele, wiele więcej miejsca niż teraz. Trzeba było to trochę okroić.
    Cytat Zamieszczone przez szakal
    Ulica Chestnut (miejsce gdzie mieszkał Jones oraz Lombard) oraz ulica Taylora (Union Street). Zdjęcia z różnych stron ich domów oraz ulicę na których się znajdują w 2002 roku:
    Tu się trochę zamotałeś. "Jones", "Lombard","Taylor" i "Union" to są nazwy ulic. Dlatego nie ma mowy żeby "Jones mieszkał wraz z Lomabrdem na Chestnut"

No i mógłbyś w niektórych miejscach poprawić słówka angielskie typu "and", "at" na ch polskie odpowiedniki.

A po za tym Dobra robota!
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez LiveLetDie
    Ulica Chestnut (miejsce gdzie mieszkał Jones oraz Lombard) oraz ulica Taylora (Union Street). Zdjęcia z różnych stron ich domów oraz ulicę na których się znajdują w 2002 roku:
    Tu się trochę zamotałeś. "Jones", "Lombard","Taylor" i "Union" to są nazwy ulic. Dlatego nie ma mowy żeby "Jones mieszkał wraz z Lomabrdem na Chestnut"
    Faktycznie chwilke się zastanawiałem bo angielski dośc słabo znam. I w końcu wpadłem na ten trop że to są imiona, ale jednak raczej to nie to.
    Co do strony, tak myślałem że ją znasz. Bo długo jej nie szukałem , także ty tym bardziej musiałeś ją widzieć. Nie powiem na początku troche się zdziwiłem, ze tego nie opisałeś. Ale rozumiem, że to by zbyt dużo zajęło. Zresztą wystarczy spojrzeć na mój post. I jak zobaczyłem, że nie opisałeś tych wszystkich miejsc i porównań postanowiłem to zrobić. Według mnie każdy kto tu zajrzy nie tylko zobaczy jak dużo zmieniło się przez tyle lat w tych miejscach, gdzie przed laty nagrywano sceny do filmu "Bullit", ale zauważy jakie to było i jest cudowne miasto. Według mnie ten Mustang na tle San Francisco to coś niesamowitego. Kiedyś musze odwiedzić Stany Zjednoczone, a jednym z miast które znajdą się na mojej trasie wycieczki będzie San Francisco.

Jak znajde więcej zdjęc tego miasta lub auta na pewno tu wstawie. Sorrki za OT, ale troche odpłynąłem myślami.

Auto
    *

Domyślnie

Kapitalne te zdjęcia ulic, zawsze chciałem wiedzieć jak to miasto wygląda dzisiaj.
    konto zamknięte

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Ale rozumiem, że to by zbyt dużo zajęło. Zresztą wystarczy spojrzeć na mój post.
    No właśnie. Jeżeli chodzi o zdjęcia tych wszystkich miejsc współcześnie to sprawa była by jeszcze bardziej ułatwiona i zakładam, że jakby poszukać można by dać fotki nawet z 2006 roku. Aktualne do bólu.
    I jak zobaczyłem, że nie opisałeś tych wszystkich miejsc i porównań postanowiłem to zrobić.
    No i dobrze.
    Kiedyś musze odwiedzić Stany Zjednoczone, a jednym z miast które znajdą się na mojej trasie wycieczki będzie San Francisco.
    No to jest nas dwóch.
    Jak znajde więcej zdjęc tego miasta (...) na pewno tu wstawie
    Z tym akurat nie ma najmniejszego problemu zatem proponuje wrzucać tylko te naprawdę wyjątkowe.
    Jak znajde więcej zdjęc tego auta na pewno tu wstawie.
    O! A za to był bym baaaardzo wdzięczny. Bo rozsądnej wielkości zdjęcia tego samochodu i jego replik to naprawdę rarytas.

AMLu mało zdjęć ulic jest na pierwszej stronie? :susp: No chyba, że chodziło Ci dokładnie o to co zrobił szakal?

EDIT:

-> Duża galeria (nie dużych zdjęć) jednej z replik
    -> A tu kolejna

Awatar jaromir
    Auto
    Jeżdżę różnie...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez LiveLetDie
    Kiedyś musze odwiedzić Stany Zjednoczone, a jednym z miast które znajdą się na mojej trasie wycieczki będzie San Francisco.
    No to jest nas dwóch.
    Dwóch jak dwóch ja tam myślę, że trzech. A wiecie czym najlepiej by było przemierzyć to miasto? Tak, tak tylko oryginalnym Mustangiem. Tym samym, którym McQueen jeździł. Ehh to by była dopiero podróż. Po tych wszystkich fotkach wydaje mi się, iż SF jest jednym z najładniejszych miast w Stanach no a może nawet na świecie?!

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Doładowuje temat garstką (nie zawsze niestety) dużych zdjęć replik Mustanga GT 390. Żal, że w necie jest deficyt ładnych zdjęć tych samochodów.

Przypominam, że sporo niezłych zdjęć jednej z replik Mustanga z "Bullitta" wrzucił szakal do TEGO tematu.

Za czas jakiś powinno pojawić się większe uzupełnienie kompedium.

Awatar Jacobser

Domyślnie

Przeczytałem sobie dziś po południu to kompedium i odważyłem się zagdłosować na tę drugą opcję. Nie dlatego, żebym był złośliwy, ale po prostu uważam, że temat jest niecekawy i nie wymagający aż takiego opisu. Kwestia pościgu i samochodów mnie wciągnęła i czytałem ten fragment z zapartym tchem, ale początek tekstu tylko przeglądnąłem.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Jacobser
    Nie dlatego, żebym był złośliwy, ale po prostu uważam, że temat jest niecekawy i nie wymagający aż takiego opisu. .
    Szanuje każde zdanie. Poważnie, ale lubię usłyszeć poważną argumentacje jak coś się komu nie spodoba tak na przyszłość dla uniknięcia błędów. Ale tutaj taka argumentacja jest trochę nielogiczna i niezrozumiała. Dlatego, że temat ciebie nie zaciekawił uważasz, że praca jest kiepska. To że wg ciebie nie ma potrzeby aż takiego rozpisywania się na ten temat LLD nie zasługuje na uznanie. Temat może być dla ciebie nieciekawy, jednak sam fakt ile pracy zostało włożone w to pracę, ile materiałów się tutaj znajduje i ile czasu musiał ten użytkownik poświęcić na dopracowanie tematu to już należą mu się brawa. To, że coś ciebie nie interesuje nie oznacza równocześnie że praca jest kiepska. Żenujący jest ten bot trzylinijkowy.

Domyślnie

Żenujący jest ten bot trzylinijkowy.
    Czasem mamy odmienne zdanie, ale tu w pełni się z Tobą zgadzam szakalu. Poza tym usunąłem ankietę, bo myślę że był to chybiony pomysł przy kompendiach...

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Jacobsera warto pochwalić jednak za to, że jako jeden z siedmiu bodaj głosujących na nie jakoś swój wybór uzasadnił.

A że uzasadnił kiepawo... Mogę tylko podpisać się pod postem mojego obrońcy szakala ( dwukropek gwiazdka mój Ty bohaterze )

Uprawnienia umieszczania postów