Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 96 z 96 PierwszyPierwszy ... 8081828384858687888990919293949596
Pokaż wyniki od 951 do 957 z 957

Wątek: Zmiany i problemy na forum

Domyślnie

U mnie było 900mb ciasteczek.
    Wyczyściłem.
    I bez problemu udało się przed chwilą ponownie zalogować (sic!)

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

W kwestii ciasteczek, to gdy na Firefoxie dobijają do 2 GB (a po jakimś czasie to się dzieje), strona przestaje się otwierać (jakakolwiek w domenie autogaleria.pl, w tym główna). Ekran jest cały biały, nie ma żadnego ruchu sieciowego. Jedyne co pomaga, to wyczyszczenie ciasteczek, po czym trzeba się ponownie zalogować i... tak po kilku tygodniach w miarę regularnych prób dziś mi się w końcu udało...

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    The mighty Abarthonio

Domyślnie

Okej, to prośba - czy ktoś mógłby wyeksportować zawartość ciasteczek (da się to zrobić) i podrzuciłby nam na maila? - [email protected]
    #drivetastefully

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo MA

Domyślnie

Mógłbym podesłać, tylko najpierw musiałbym wiedzieć jak to zrobić, bo szczerze mówiąc nie za bardzo wiem o co chodzi z tym eksportem zawartości ciasteczek.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ja mam na telefonie ogromne ciastka. Na komputerze bardzo malo ale z komputera nie moge sie zalogowac.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    The mighty Abarthonio

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robert_PL Zobacz posta
    Mógłbym podesłać, tylko najpierw musiałbym wiedzieć jak to zrobić, bo szczerze mówiąc nie za bardzo wiem o co chodzi z tym eksportem zawartości ciasteczek.
    To zależy od przeglądarki, z której korzystasz. Niektóre oferują taką opcję, w innych trzeba wgrać rozszerzenie - najprościej jest zapytać się wujka Google
    #drivetastefully

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo MA

Domyślnie

Właśnie wujaszek Google nie za bardzo potrafił mi pomóc, ale wskazówka z rozszerzeniem do przeglądarki okazała się trafiona. Cookie Quick Manager dla Firefoxa okazał się bardzo przydatny.

Ciasteczka aG występują u mnie w dwóch domenach: .autogaleria.pl - 8 ciastek, autogaleria.pl - 4 ciastka. Obydwa zestawy wysłałem na redakcyjnego maila.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Uprawnienia umieszczania postów