Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 101 z 102 PierwszyPierwszy ... 858687888990919293949596979899100101102 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,001 do 1,010 z 1015

Wątek: Zmiany i problemy na forum

Awatar slk_girl
    Auto
    Abarth 124 Spider

Domyślnie

Udalo sie zalogowac przed koncem forum. Wielka szkoda. FB nie uzywam, a poza tym te grupy, to do chatow sie nadaja. Trudno tam cos znalezc i nie jest to dobre zrodlo wiedzy.

Milo bylo Was poznac.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ja tez na FB konta nie zaloze. Moze jakby udalo sie uruchomic ponownie forum to prosilbym o powiadomienie na @. Chyba ze to na FB bedzie otwarte i bede mogl pasywnie uczestniczyc (sledzic informacje).

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Ja za te skichane fuckbooki też podziękuję. Nie mam zamiaru zakładać tram profilu.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez slk_girl Zobacz posta
    Udalo sie zalogowac przed koncem forum. Wielka szkoda. FB nie uzywam, a poza tym te grupy, to do chatow sie nadaja. Trudno tam cos znalezc i nie jest to dobre zrodlo wiedzy.

Milo bylo Was poznac.
    Do niczego się nie nadają...

Tapatalk @ Huawei P30

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Dziękuję każdemu z Was za wszelką pomoc i każdą wypowiedź! Naprawdę było fajno..

Jeżeli FB niestety nie rozwiązuje problemu, to może istnieje jakieś forum gdzie można się porejestrować za free i mieć "imperium spamu" i nikt go nie usunie stamtąd ?
    Ale to redakcja musiałaby ustalić gdzie się można przenieść.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Myślę nad "protezą" lub jakimś rozwiązaniem "pomostowym". Wbrew pozorom sprawa jest dużo bardziej złożona - forum nie było aktualizowane od wielu lat (mniej więcej od pięciu), a rozwój strony i zderzenie z covidem i zmianami na rynku (uwierzcie nam, jest do dupy) pozostawia nam małe pole do popisu. Niemniej mam nadzieję, że uda nam się wykombinować coś sensownego.

No przydałoby się.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez slk_girl Zobacz posta

Milo bylo Was poznac.
    Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Ja tez na FB konta nie zaloze. Moze jakby udalo sie uruchomic ponownie forum to prosilbym o powiadomienie na @. Chyba ze to na FB bedzie otwarte i bede mogl pasywnie uczestniczyc (sledzic informacje).
    Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    Ja za te skichane fuckbooki też podziękuję. Nie mam zamiaru zakładać tram profilu.

A gdyby tak zamiast zakłądania "swojego pełnego" konta na fb - założyć na FB profil taki maksymalnie okrojony z nickiem stąd i nic facebookowi nie mówiący ?
    W sumie też wolałbym czuć się na luzie i jeżeli w ogóle na FB cokolwiek pisać, to pod 'kedirakiem' ..

ale raczej to opcja dla kogoś kto nie chce mieć konta na fb, bo przełączanie się między kontami byłoby znowu upierdliwe, zawsze lepsze niż nic..

fb jest darmowy i nie padnie, nie chcąc go - to jednak jest jego siła.

Auto
    Kia Proceed GT

Domyślnie

Bardziej chodzi o system - grupa na FB ma to do siebie, że generalnie ktoś wrzuca post, zaraz inna osoba i te starsze są już niewidoczne w zasadzie przez co ciężko zachować jakiś tok rozmowy - na FB dużo się dzieje i ciężko nad tym zapanować, poza tym rozmowa byłaby prowadzona w komentarzach, a jednak oddzielne wątki porządkują sprawy dużo lepiej.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

A jakąś migracja forum do innego engine w rodzaju https://m.facebook.com/forum2forum/

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Forum to pikus jak mniemam. Największy problem jest z RODO z tego co sie orientuje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Rodo ogarnięte, zasadniczo dużo jest ogarnięte ale czasu brak :/

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

To juz troche zmienia postać rzeczy. A na co brak czasu?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uprawnienia umieszczania postów