Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 86 z 89 PierwszyPierwszy ... 7071727374757677787980818283848586878889 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 884

Wątek: Zmiany i problemy na forum

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

I jeszcze Bozia w dzieciach wynagrodzi! Trojaczki od razu!

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Powiedzcie mi czy ja mam coś nie tak z przeglądarką czy z forum jest coś nie tak, nie odświeża mi się boczny panel z forum, dopiero gdy wyczyszczę ciasteczka to jest aktualne.

Auto
    -

Domyślnie

Mam dokładnie to samo.
    Czy redakcja może wyjaśnić, jaki jest problem ze zrobieniem tego panelu bocznego? Że tak powiem "siedzę w branży" i naprawdę nie potrafię zrozumieć, jak od kilku lat można nie zrobić, żeby panel boczny wyświetlał ostatnie wpisy na forum. A czemu to jest połączone z ciasteczkami to już w ogóle...
    Drugie pytanie - jaki jest problem w dodawaniu odnośników do forum w artykułach? Serio pytam, w czym problem?

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

U mnie często nawet newsy na głównej wiszą stare przez kilka dni dopóki nie pacnę w F5.
    Panel boczny z najświeższymi wątkami na forum tak samo - bez odświeżenia strony (na szczęście czyścić ciastek nie muszę) ani rusz.

A o te linki pod newsami do forum walczę już od dłuższego czasu. Na wyraźną prośbę (tudzież po prostu poruszenie tego tematu) link pojawia się w jednym newsie i potem znów każdy jeden nius pozbawiony jest odnośnika do forum. Trochę lipa, bo jednak to forum jest podporą dyskusji na aG, a nie Disqus czy komentowanie przez Fejsbuka.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

To może po kolei, bo czuję się wywołany do tablicy.

1) Aktualna wersja strony to niestety straszne g.... w którym musimy non-stop coś poprawiać (a i to nie daje gwarancji, że wszystko będzie działało).

Nie jest to rzecz którą mieliśmy się chwalić, ale trwają intensywne prace nad całkowicie nową odsłoną. I mówiąc całkowicie nową mam na myśli serwis stworzony od podstaw. Mocno nas to absorbuje, ale chcemy, aby w tym przypadku wszystko było dopięte na ostatni guzik. Premiera jednak dopiero za jakiś czas - chcielibyśmy odpalić ją najpóźniej w czerwcu.

2) Dlaczego nie dodajemy linków do forum pod tekstami? Po pierwsze - nie zawsze do newsa powstaje wątek na forum. Po drugie forum i strona żyją swoim własnym życiem. Bardzo zależy nam na zaktywizowaniu czytelników, którzy nie są forumowiczami - jak sami wiecie komentarze na wielu serwisach to wielkie dyskusje, których próżno szukać nawet tutaj w niektórych tematach. Zakładamy jednak, że to także zmieni się wraz z debiutem nowej aG.

Postaram się pilnować tego i wrzucać link do forum pod każdym tekstem, który zyska swój wątek. Jest to trochę czasochłonne, a często zdarza nam się publikować posty planowo, tj. są one pisane z wyprzedzeniem i pojawiają się na stronie o konkretnej godzinie. Wówczas zalinkowanie do forum musimy dodać później, a nie zawsze o konkretnej godzinie jesteśmy przed komputerem (zrobienie tego z telefonu to dramat).

Mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali i pozwolicie nam już nie ratować przesadnio tej odsłony autoGALERII. Nowa wersja na pewno pozytywnie Was zaskoczy i (mam nadzieję) przyciągnie nowych czytelników.
    #drivetastefully

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Super odpowiedź konkretna i rzeczowa Miło słyszeć ze powstaje coś nowego/lepszego winszuję czekam i liczę że rozwinie to stronę jeszcze bardziej

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

wg. mnie każdy news powinien mieć link do tematu na forum. A jeżeli nie ma nowego wątku na forum, to powinien być post dodawany do zbiorczego tematu z innymi newsami, żeby każdy news można było skomentować na forum (chyba za dużo słowa "news" w tym zdaniu). To też by ożywiło forum i połączyło bardziej z głównym serwisem oraz ułatwiło przeskakiwanie pomiędzy serwisami.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto

Domyślnie

Plany są, ale jeszcze nie wiemy jak to rozwiążemy. Kiedyś codzienne wrzucaliśmy newsy do aktualności na forum, ale nikt tego nie komentował
    #drivetastefully

Domyślnie

U mnie też czasem po kilku dniach dopiero, albo po wyczyszczeniu ciasteczek odświeża się strona główna, bez różnicy na jakim urządzeniu czy przeglądarce.

Auto

Domyślnie

Powinno już na 99% działać prawidłowo
    #drivetastefully

Uprawnienia umieszczania postów