Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 80 z 89 PierwszyPierwszy ... 6465666768697071727374757677787980818283848586878889 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 881

Wątek: Zmiany i problemy na forum

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Wszystko powinno już działać - przeprowadzamy dużą aktualizację forum oraz strony głównej, która może popsuć nam działanie niektórych wtyczek. Jeśli coś jest nie tak, to zgłaszajcie to tutaj jak najszybciej.
    #drivetastefully

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Będzie nowy layout?

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo MA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Wszystko powinno już działać - przeprowadzamy dużą aktualizację forum oraz strony głównej
    To teraz rozumiem dlaczego dzisiaj miałem tak, że na głównej i w nowych postach pokazywało mi nową wiadomość w temacie, a po wejściu w temat ostatnia wiadomość była z wczoraj. Później w ogóle przycisk 'nowe posty' przestał działać.

Już się zacząłem zastanawiać, czy problem nie jest gdzieś po mojej stronie.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Nowy problem mam. Forum nie odswieza widoku stronu glownej i postow. Pokazuje posta napisanego dwa dni temu. Np imperium spamu ma dwa nowe, a fprum pokazuje, ze postaxiorka jest ostatni. Po wejsciu w topic podobnie. Dopiero molestlwanie odswiezania pomaga

Awatar Robert_PL
    Auto

Domyślnie

Mam dokładnie to samo

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Dobra na telefonie jak pisalem posta nie widzialem tego co napisal Maciek ;p

Przynajmniej nie musze walczyc juz z ciastkami

- - - Aktualizacja - - - -

Ciastka nadal problemy robia :-P

Administrator techniczny
    Auto
    Saab 900 NG 2.0T

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    Ciastka nadal problemy robia :-P
    Wyczyść dane podręczne przeglądarki i cookiesy. Przynajmniej te dotyczące domeny autogaleria.pl.
    Zmieniałem wczoraj opcje cachowania, na incognito u mnie wszystko ładnie działa, na drugim komputerze, na którym wcześniej nie wchodziłem na forum też

Awatar Robert_PL
    Auto

Domyślnie

Potwierdzam, pomogło!
    Przy czym faktycznie trzeba wyczyścić zarówno dane podręczne jak i ciastka, bo samo czyszczenie ciastek nic nie daje. Muszę zrobić to samo na telefonie i pozostałych sprzętach.

Administrator techniczny
    Auto
    Saab 900 NG 2.0T

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robert_PL Zobacz posta
    Potwierdzam, pomogło!
    Przy czym faktycznie trzeba wyczyścić zarówno dane podręczne jak i ciastka, bo samo czyszczenie ciastek nic nie daje. Muszę zrobić to samo na telefonie i pozostałych sprzętach.
    Same cookiesy Was tylko wylogowują, w połączeniu z cache usuwają zapamiętaną podstronę i potem już to działa okej.

Jak ktoś nie wyczyści to po paru dniach przeglądarka sama je wyczyści i załapie już wszystko ładnie, ale jak ktoś jest niecierpliwy to musi sobie sam przeczyścić

Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Dziwnie wyglada sprawa z wyswietlaniem ostatniej strony postow w temacie, np. Imperium spamu, klikam na odnosnik do ostatniej strony i przenosi gdzies randomowo. Trzeba paru klikniec zeby dotrzec do ostatniej strony, przegladarka chrome, czyste ciastka.
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Uprawnienia umieszczania postów