Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Renault Kadjar 1.3 TCe 140 KM EDC Intens | TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Renault Kadjar 1.3 TCe 140 KM EDC Intens | TEST

#drivetastefully

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Dosłownie przedwczoraj mogłem korzystać z tego auta - ten sam silnik, za to z ręczną skrzynią biegów. Podoba mi się wyświetlacz wbudowany niżej w deskę niż u większości konkurencji, nie wystaje jak tablet. Co do zegarów jestem tradycjonalistą i nigdy mi się cyfrowe chyba nie spodobają mimo kilku możliwości konfiguracji ich designu. Zawieszenie, prowadzenie - bez zgrzytów, dobre wyciszenie. Bardzo przyjemny samochód, a największa jego zaleta kryje się w cenniku - nie ma w mej ocenie lepszej oferty w tej klasie jeśli chodzi o stosunek cena/jakość.
    Pozdrawiam,
    Tomek

Awatar Ketos

Domyślnie

Również uważam, że to bardzo sensowny samochód za rozsądne pieniądze.
    Mam pytanie, bo spotkałem się z opinią, że fotele z przodu są bardzo blisko osłony słupka B i przez to utrudniony jest dostęp do pasa,
    pas się klinuje. Na zdjęciach widać, że faktycznie coś w tym jest ale jaka jest opinia testującego?

"Zmieniono nieco zderzaki i listwy boczne". Informacja od Renault czy sami to dodaliście? Bo w przypadku listew żadnych zmian nie widzę

Auto
    Subaru XV II 2.0

Domyślnie

Ja nie potrafię zrozumieć polityki odnośnie wyposażenia - bliźniaczym Quashqai kamery 360 występują na liście opcji - tu nie
    Nie są najcudowniejsze, bo ekran malutki, ale pomagają i tak bardzo.
    A ja na przykład stylistyki Q nie kupuję, wolałbym Renuara.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Bo na naszym rynku brakuje choćby wersji S i Bose, które zapewne mają dodatkowe bajery. Moim zdaniem najbardziej jednak brakuje benzyny + 4x4 + edc - takiego chętnie bym łyknął na wyprzedaży :-)
    A oprócz tego podoba mi się to, że w końcu światła są full led.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ketos Zobacz posta
    Również uważam, że to bardzo sensowny samochód za rozsądne pieniądze.
    Mam pytanie, bo spotkałem się z opinią, że fotele z przodu są bardzo blisko osłony słupka B i przez to utrudniony jest dostęp do pasa,
    pas się klinuje. Na zdjęciach widać, że faktycznie coś w tym jest ale jaka jest opinia testującego?

"Zmieniono nieco zderzaki i listwy boczne". Informacja od Renault czy sami to dodaliście? Bo w przypadku listew żadnych zmian nie widzę
    W zderzakach akurat zmiany są, w listwach chyba też, bo jak stałem obok starszego Kadjara to wydawały się inne. Aczkolwiek to zaczerpnąłem z presspacku, gdyż wszystkich liftingów zapisać w głowie się nie da.

Z pasami problemów nie miałem.

Auto
    Skoda Roomster

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez test1uci Zobacz posta
    Bo na naszym rynku brakuje choćby wersji S i Bose, które zapewne mają dodatkowe bajery. Moim zdaniem najbardziej jednak brakuje benzyny + 4x4 + edc - takiego chętnie bym łyknął na wyprzedaży :-)
    A oprócz tego podoba mi się to, że w końcu światła są full led.
    Ponoć w Dusterze ma byc 1.3 TCE + 4x4, wiec moze i tu trafi?

Auto
    Subaru XV II 2.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez test1uci Zobacz posta
    Bo na naszym rynku brakuje choćby wersji S i Bose, które zapewne mają dodatkowe bajery.
    Nie mają, sprawdzałem u Francuzów i nigdzie nie ma kamer 360. Może to taka dziwna próba nie kanibalizowania Nissana? W końcu akurat ten model jest bardziej japoński niż francuski. Więc Renuar jest tańszy, ale za to nie może być aż tak dobrze wyposażony jak Nissan.

Nie wiadomo, co tam na szczeblach korporacji się za dyskusje odbywały

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Ale co ciekawe Duster II już ma kamery 360...

Auto
    Subaru XV II 2.0

Domyślnie

Też nie do końca, tam są 4 kamery, ale nie możesz oglądać widoku "z lotu ptaka", tylko włączyć sobie każdą z nich oddzielnie - kamery dookólne, ale nie "widok 360 stopni"
    Ale w porównaniu z DS7, który ma tylko dwie kamery i "widok 360" sobie dorabia sztucznie, to i tak pełen wypas.

Wniosek jest taki, że Francuzi mają wyjątkowo wąskie horyzonty i nie potrafią patrzeć w 360 stopniach

Uprawnienia umieszczania postów