Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Chcemy statusu użytkownika?

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

31 79.49%
  • NIE

8 20.51%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Status nad Avatarem

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie Status nad Avatarem

Nie chce żebyście mnie tu od Spamera zaraz zaczeli wyzywać (którym to niewątpiliwie jestem ). Ale przydało by się urozmaicić troche ten nasz lewy "panel" informacyjny o jakiś Dodatkowy podpis nad Avatarem, zależny od (do wyboru) Stażu, postów, itd.
    Zaraz pewnie ktoś powie że jest status VIP, ale mnie chodzi o coś innego, dla wszystkich. Bywam na innych forach i widze, a u nas tak smutno i goło koło Avatara

PS. Można by zrobić jakąś Ankietę?
    Edit
    Dzięki za ankiete
    Proszę o odpowiedni komentarz do oddanego głosu.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Dodałem ankietę. Jeśli jest taka możliwość techniczna, to jestem jak najbardziej "ZA". Jednak proponowałbym status zależny nie od ilości postów (spamerstwo - dlatego usunęliśmy licznik), ale właśnie od STAŻU NA FORUM.

To bardzo ciekawa sprawa i wprowadziłoby takie oznaczenie napewno dużo świeżości na forum. Można byłoby wprowadzić przedziały czasowe:
    - 0 - 1 tydzień
    - 1 tydzień - 1 miesiąc
    - 1 miesiąc - 3 miesięcy
    - 3 miesiące - 6 miesięcy
    - 6 miesięcy - 12 miesięcy
    - 1 rok - 2 lat
    - 2 lata - 4 lat

O nazwach moglibyśmy spokojnie pomyśleć, jeśli temat zostanie zaakceptowany przez Krzysztofa, więc proszę mi tu nie nawrzucać stada postów z propozycjami nazw...

Moderator Awatar Emenems
    Auto

Domyślnie

Bardzo dobry pomysł z tym Stażem, jestem jak najbardziej ZA. Ewentualnie można by robić jakieś unikatowe Statusy (poza VIP oczywiście) np. dla AGENTA - maniak tabliczek itd. Wiem że może się troche zapędziłem, ale dziele sie pomysłami, nawet nie wiem czy to możliwe.

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie Re: Status nad Avatarem

Cytat Zamieszczone przez Emenems
    Nie chce żebyście mnie tu od Spamera zaraz zaczeli wyzywać (którym to niewątpiliwie jestem )
    .
    Jakże wszyscy się brzydzą tego określenia. Każdy z nas nim jest!
    Ale przydało by się urozmaicić troche ten nasz lewy "panel" informacyjny o jakiś Dodatkowy podpis nad Avatarem, zależny od (do wyboru) Stażu, postów, itd.
    .
    Masz na myśli rangi, żeby było np. tak jak na SŚ, Exoticcars tudzież... AutoPlus ( )?

Ja oddałem głos na nie. Taki temat juz przy okazji zdjęcia liczników postów był omawiany i moim zdaniem rangi to taki troche zakamuflowany licznik postów. A poza tym to nie będzie sprawiedliwe. Ktoś będąc tu od dawna i nie pisząc po kilka postów dziennie będzie mógł mieć wyższą rangę niż najlepszy nawet nowicjusz. A liczba postów? Weżmy takie parki: Fester i Jacobser, Jaromir i R34 (no offence!) mają podobne ilości postów ale jednak chyba każdy zdroworozsądkowo myślący człek zauważy, że to jednk inny ciężar gatunkowy...
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Moderator Awatar Emenems
    Auto

Domyślnie

Troche racji Live masz. Sprawa wymagała by większego przemyslenia. Mozna by stworzyć rangi z wypadkowej Stażu+Posty. W każdym bądź razie chodzi mi tylko o wysądowanie opinii czy warto się tym wogóle zajmować.

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Jestem na nie. Zgadzam śie z Live iż za posty niema sensu, a dawanie za staż też się mija z celem ( przecież pisze pod avartem ) i się dubluje. Wiem o co Ci M&M's chodzi lecz to by musiało być dawane za to co dany użytkownik wnosi w forum i trzeba było by powołać jakąś komisje ( śledczą ), która by to ustalała i miała baaaaaaaaardzo dużo czasu, więc technicznie jest to niewykonywalne ( a szkoda ).

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Kiedyś AML o tym pisał, że to nie jest proste jak się wydaje. To jest cała strona kodu żródłowego i trzeba wiedzieć gdzie co wstawić. To jest praca na pare godzin. Teraz są wakacje i raczej komu by się chciało siedzieć nad stroną różnych cyferek i literek. Jeszcze szukać i wpisywać odpowiedni kod aby wygenerował to co zaproponował Emenems. Poza tym jak napisali przedmówcy również z tym powstałoby wiele problemów. Jestem na NIE.

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez szakal
    Kiedyś AML o tym pisał, że to nie jest proste jak się wydaje. To jest cała strona kodu żródłowego i trzeba wiedzieć gdzie co wstawić. To jest praca na pare godzin. Teraz są wakacje i raczej komu by się chciało siedzieć nad stroną różnych cyferek i literek. Jeszcze szukać i wpisywać odpowiedni kod aby wygenerował to co zaproponował Emenems. Poza tym jak napisali przedmówcy również z tym powstałoby wiele problemów. Jestem na NIE.
    To jest właśnie najodpowiedniejsza pora, bo wakacje to okres wolny od niektórych obowiązków (głównie szkoła), które uniemożliwiają wykonanie takiej pracy...

Ja oddam głos na tak, bo można by to urozmaicić... serio jest bardzo pusto w tym naszym panelu... Kiedyś pisałem, żeby zwiększyć rozmiar ava na bardziej standardowy, czyli 128x128 lub zwiększyć jego wagę, żeby chodziły jakieś fajne gif'y, ale to nie przeszło, bo strony by się dłużej ładowały... no luzik

Jak podpatrze coś na innych forach, to dopisze

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Hmm, sam pomysł od początku wydawał mi się ciekawy, zawsze to jakieś urozmaicenie Nie wydaje mi się też, aby specjalnie miało to "rozniecać spamotwórcze zapędy", ci którzy mają tendencje do spamowania będę to robic tak samo jak dotychczas

BTW, bardzo ciekawa wydałami się propozycja Emenemsa:
    Ewentualnie można by robić jakieś unikatowe Statusy (...) np. dla AGENTA - maniak tabliczek itd.
    Jest przecież na forum kilku dośc charakterystycznych osobników i takie opisy mogłyby być bardzo ciekawe

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dominik999
    (...)
    BTW, bardzo ciekawa wydałami się propozycja Emenemsa:
    Ewentualnie można by robić jakieś unikatowe Statusy (...) np. dla AGENTA - maniak tabliczek itd.
    Jest przecież na forum kilku dośc charakterystycznych osobników i takie opisy mogłyby być bardzo ciekawe
    Zgadzam się z tym w stu procentach... forum było by bardziej "na luzie" i taki podpis charakteryzował by danego usera w 1/2 wyrazach i to jest właśnie bardzo ciekawe... każdy wiedział by czym dany user się pasjonuje oraz co lubi... taki przykład, który napisał Emenems... AGENT - maniak tabliczek, czy już przeze mnie wymyślony ( ) suchy52 - BMW FAN (to tylko prosty przykład ). Nie popieram wprowadzania takiej rangi o jakiej była mowa na początku ponieważ jak napisał LivLetDie było by to nieuczciwe. Mam nadzieje że forum zostanie w jakiś sposób zmienione... i mam nadzieje że będzie to pomysł Emenemsa o kórym pisałem na początku
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Uprawnienia umieszczania postów