Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Chcemy statusu użytkownika?

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

31 79.49%
  • NIE

8 20.51%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Status nad Avatarem

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

Jestem zdecydowanie za, świetny pomysł (coś takiego jest np na forum o motorolach matrax)
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Nie dziwi mnie pomysł indywidualizacji forum, bo są wakacje, ale tak jak szakal przypomniał stworzenie rang na podstawie stażu to dużo roboty, a w wakacje wcale czasu wolnego nie jest więcej. Możliwe, że gdyby zamiast daty rejestracji na forum był wyświetlany staż, było by to bardziej prestiżowe dla weteranów np. Na forum: od 2 lat

Co do inwidualnych rang (AGENT- maniack tabliczek) będzie bardzo uciążliwe, bo zaraz znajdzie się ponad setka osób, która będzie sobie wymyślać rangi nie zawsze zgodne z opinią o niej. A już nie wspomnę, że cały czas będą chciali je zmieniać. Myślę, że nazwa użytkownika, avantar i podpis to wystarczające elementy indywidualizacji.

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Cieślak
    Co do inwidualnych rang (AGENT- maniack tabliczek) będzie bardzo uciążliwe, bo zaraz znajdzie się ponad setka osób, która będzie sobie wymyślać rangi nie zawsze zgodne z opinią o niej. A już nie wspomnę, że cały czas będą chciali je zmieniać
    no tak .. ale range Agentowi to mogą wszyscy jednogłosnie przyznac bo ta akurat nie ulega wątpliwości.. jeśli juz tak by robic .. to ewentualnie o randze nie decydowali Ci co ja maja miec a inni uzytkownicy .... ale to tylko taki pomysł.. nie mówie ze chciałbym tak .. bo mi nic nie przeszkadza jak jest w tej chwili .. nazwa uzytkownika i awatar(+podpis typu redaktor, moderator , vip) jest wystarczający jak dla mnie... bo (jeśli ktos dlugo nie zmienia ) to odrazu jest rozpoznawalny...
    a jakby zaczeli zmyslalc jakies rangi typu predator, kosmita, mapet czy inne (...) takie .. to by faktycznie było troszku głupie
    a propo pomysłu Suchego:
    Cytat Zamieszczone przez Suchy52
    taki podpis charakteryzował by danego usera w 1/2 wyrazach i to jest właśnie bardzo ciekawe... każdy wiedział by czym dany user się pasjonuje oraz co lubi...
    to jak ktos juz tak bardzo to chce to niech sobie da w podpisie(kilka osob cos w tym stylu ma w sumie)
    (choc faktycznie to by było pomocne jak ktos cos pilnie by potrzebowal na temat tablic wie ze sie moze zwrócic do Agenta ... na temat AM do AML...)

Domyślnie

A gdyby po prostu dać możliwość wpisania każdemu sobie takiej rangi czy jakiegokolwiek innego podpisu? Tak jest np. na forum www.fordclubpolska.org , gdzie można sobie pod automatyczną rangą (np. "fordbegginer" czy "fordprofessional" -> u nas "redaktor autoGALERII" czy "VIP") wpisać swój dodatkowy komentarz.

Jeśli oczywiście jest taka techniczna możliwość...

Domyślnie

No właśnie, na forum Arsenalu można sobie w profilu zmienić napis po nickiem. No ale czy to potrzebne... no sam niewiem, dla mnie to obojętne

Awatar debosy
    Auto
    nie mam

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Dodałem ankietę. Jeśli jest taka możliwość techniczna, to jestem jak najbardziej "ZA". Jednak proponowałbym status zależny nie od ilości postów (spamerstwo - dlatego usunęliśmy licznik), ale właśnie od STAŻU NA FORUM.

To bardzo ciekawa sprawa i wprowadziłoby takie oznaczenie napewno dużo świeżości na forum. Można byłoby wprowadzić przedziały czasowe:
    - 0 - 1 tydzień
    - 1 tydzień - 1 miesiąc
    - 1 miesiąc - 3 miesięcy
    - 3 miesiące - 6 miesięcy
    - 6 miesięcy - 12 miesięcy
    - 1 rok - 2 lat
    - 2 lata - 4 lat

O nazwach moglibyśmy spokojnie pomyśleć, jeśli temat zostanie zaakceptowany przez Krzysztofa, więc proszę mi tu nie nawrzucać stada postów z propozycjami nazw...
    Pomysł ze stażem jest chyba najleprzy.
    Prosty , dobry i bez zbędnego kombinowania.
    Głosuję na tak.

Domyślnie

Może nazwy porównac by do sportu .... np. od Pucharu Kii Picanto po F1

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Im więcej wypowiedzi czytam tym bardziej jestem na nie ??: . Podpis, tak jak Potek powiedział, można sobie przecie wpisać w... podpisie, który będzie pod każdym postem i IMHO nie potrzeba jest wymyślać jakichś rang.

Ilość mieśięcy/lat na forum? To przecież dublowanie daty przyłączenia.

Indywidualizacja? To chyba nie wykonalne. Jeżeli jakiemuś userowi mieli by przyznawać rangę inni to jak by to niby miało wyglądać? Osobny topic dla każdego (części) użytkowników? A jeżeli mielibyśmy wpisywać coś od siebie to przecież opisać można własna osobę w podpisie pod postem, ew. w profilu w zainteresowaniach.

Cytat Zamieszczone przez 307_big_fan
    Może nazwy porównac by do sportu .... np. od Pucharu Kii Picanto po F1
    Przecież to nie forum o sporcie motorowym... :damn:
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Poproszę od "mogących" podpis pod nickiem: Łowca blach
    Z tymi rangami niegłupi pomysł, bo dalej nie widać bez patrzenia na licznik postów (czego mi się akurat nigdy nie chce robić, innym pewnie też) kto kim jest, czy to nowicjusz czy osoba aktywna. Jeśli to za trudne, to jeszcze raz proponuje przywrócić licznik postów, czemu musicie sie wzorować na innych forach internetowych

Cytat Zamieszczone przez debosy
    chyba najleprzy.
    Bez urazy, ale jak czytam teksty z takimi bykami, to aż niedobrze mi się robi... Notoryczne błędy STS'a mnie nie dziwią, ale od niektórych osób spodziewałbym się czegoś więcej (sorry za OT)
    Odbierzcie to jako prośbę, apel o staranność i estetykę wypowiedzi.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Auto
    *

Domyślnie

Rangi, "SuperHeavyWeight PostWhore" albo, "Weteran", według mnie to jest takie smarowanie dupy miodem, bardzo często widzę to na innych forach i po prostu mnie to denerwuje, choć ja na własną rękę wymyśliłem inny sposób na to lecz na razie zdradzić go nie mogę.

Myślę że powinniśmy zostawić sprawę rang zamkniętą.
    konto zamknięte

Uprawnienia umieszczania postów