Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz aktualizacje tapet 14.07.2006?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Dobrze

19 90.48%
  • Źle

2 9.52%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Jak oceniasz aktualizacje tapet 14.07.2006?

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Jak oceniasz aktualizacje tapet 14.07.2006?

Zapraszam do oceny aktualizacji tapet: Ford Focus Coupe-Cabriolet, Lexus RX 400h, Mercedes-Benz SL, Porsche Cayenne Turbo S, Skoda Octavia vRS.

PS. Zagłosowanie w ankiecie proszę potwierdzić postem z argumentacją.

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Jak zwykle super - trochę klasyki, trochę nowoczesności. Oczywiście mnie najbardziej ucieszyły tapetki starego SL-a

Awatar STS
    Auto
    Porsche 911 Turbo

Domyślnie

SL klasyka Cayenne szpan, Focus cc lato i slonce, RX400h oszczednosc, Skoda vRS sportowy ale nie wulgarny styl, Bardzo DOBRZE

Domyślnie

Podobają mi się tapetki SL-a , Cayenna, no i Lexusa. Focusa CC... średnie, no a Skody nie lubie. Głos na dobrze

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Mercedes... doskonale

Porsche... piękne zdjęcia ale auto niezbyt mi się podoba

Lexus... bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo DOBRE

Ford... zdjęcia przeciętne, auto ładne

Skoda... średnio

Głos oczywiście na DOBRZE
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Awatar Carlsson
    Auto
    maluch

Domyślnie

Świetna aktualizacja, piękne i bardzo ciekawe tapety, jak np Cayenne z wielbłądami w tle . wieli plus za klasyka, i to jakiego Mercedes SLC we własnej osobie
    ====>> MERCEDES S-classe Carlsson <<====

Domyślnie

Samochodów nie będę oceniał, bo mija się to z celem ("Skody nie lubię" :susp: ), wypowiem się na temat wybranych tapet:

Ford Focus CC - znakomicie, wybrane zostały dwie najładniejsze tapety z pięknym plenerem oraz trzecia, na której otwarty Focus prezentuje się nadzwczaj urokliwie.

Lexus RX - znów dwa zdjęcia genialne z nowoczesną architekturą w tle - po prostu są świetne!

Mercedes Benz SL - kontynuacja znakomitych zdjeć Mercedesa. Bbrawo!

Porsche Cayenne - wspomniane wielbłady oraz szaleństwo na wydmach to bez wątpienia znakomite tapety. Zdjęcie od przodu też robi bardzo dobre wrażenie.

Skoda Octavia RS - nieznane w ogóle przeze mnie tapety, tym większa radość zobaczenia ich. Zdjecia plenerowe są doskonałe.

Gratulacje za świetny dobór zarówno tematyczny, jak i samych zdjęć - mój głos oczywiście na DOBRZE.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Świetna aktualizacja. Oprócz Skody wszystkie tapety są świetne.

Tapety Forda Focusa CC spodobały mi się dzięki umiejscowieniu auta

Tapety Lexusa RX400h ściągnęłem dlatego, że lubie to marke oraz sposób jego przedstawienia na tle krajobrazu.

Z kolei Tapety SL spodobały mi się oczywiście dzięki temu, że uwielbiam tego klasyka oraz świetne spasowanie tła do niego.

A z tapet Cayenne zapisałem na dysku tylko to trzecią dlatego, że lubie patrzeć jak samochód jest w akcji. Pozostałe nie ściągnęłem, bo według mnie Cayenne nijak pasuje do pustyni.

Jeśli zaś chodzi o Skode poprostu nie podoba mi się otaczający go krajobraz. Zaś sam samochód jest taki sobie. Ale to nie zmienia faktu i głosuje na DOBRZE.

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Fajna aktualizacja, może nie wszystkie fotografowane obiekty mi się podobają, ale jako tapety wygląda to naprawde dobrze.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar poorwich
    Auto
    Citroen C3 I FL 1.4/75KM i Citroen C3 III 1.2/82 KM

Domyślnie

Bardzo dobra aktualizacja Podoba mi się to, że w tapetach AG są także youngtimery i oldtimery (np. stare Mercedesy). Oby więcej takich aktualizacji Zagłosowałem na DOBRZE.
    "Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki" - Ettore Bugatti

Uprawnienia umieszczania postów