Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 57

Wątek: Mercedes-Benz W123: to już 30 lat...

Awatar ciaciek
    Auto
    Megane

Domyślnie

Posiadam wielki sentyment do tego auta! Jest po prostu piękne i niepowtarzalne!

taka powiem ciekawostke, mój wujek go kiedus miał i wiecie że ta kilkunastoletnia beczka leciała 200 ? ;]

i jeszcze chodziła na rzepak ... .lol2.

Awatar Basti
    Auto
    Alfa R

Domyślnie

Hmm...Ja do Beczki też mam sentyment-miałem takie dwie:
    2,4D 75KM przebieg jakieś 550tysiecy skrzynia 4biegowa. Spisywała się b.dobrze jak na swoje lata(78r.).Wyjazd nawet na Słowacje po ostrych górkach.A potem... W123 250 benzyniak wyposażenie: elek.szyby,szyber, silnik(chyba-nie pamiętam) sześcio cylindrowy,problem to sporawe zużycie paliwa nawet do 15l w miescie.Skrzynia 5bieg.moc 140KM-dobre kopyto jak na karete z 79rocznika.
    Wiadomo ceny czesci zamiennych bardzo niskie i łatwa dostępność. Dobry komfort jazdy i świetny skręt. Poprawne trzymanie toru jazdy, napęd na tylne koła sprawiał że czasem uciekal tylek w zimie.Ale to moje wrażenia. Ogolnie to b.fajny wózek dający się lubic. Jak na tamte czasy to szczyt marzeń ludzisk.

Auto
    Mercedes W123

Domyślnie Mercedes

mercedes W123 jest pojazdem z dusza.wiec dziekujemy za zapoznanie nas z mercedesem tzw beczka.ale sadze ze jesli tu sa milosnicy tego pojazdu to napewno je bardzo dobrze znają.ja osobiscie zakochalem sie w tym pojezdzie od razu.wygodny.obszerny i duzy pojazd to marzenie praktycznie kazdego kierowcy wiec polecam wszystkim wlasnie Mercedesa W123.mam osobiscie jednego ,ale mialem 2 na czesci.wiec chetnie podziele sie informacjami na temat czesci bo moge je sprzedac bo mam ich duzo do mercedesa 123 i mercedesaW123 kombii.zapraszam na moje gg 1060477

Awatar Purple
    Auto
    sierry poszły na żyletki. W planie? Może Ford Mercury Cougar '69, ale najpierw...Capri i Jagi XJS

Domyślnie

oh tym razem się nie będę rozwodzić, jak zazwyczaj, fani wiedzą o wiele więcej ode mnie o "beczce", a że jest prestiżem samym w sobie, że technologię ma nieziemską, że wygląd, który wzbudza niemal atak serca w niektórych, to już wszyscy dobrze wiecie, przymknijcie oczy więc na mały spamik, bo fanom pewnie się nuta spodoba :
    http://www.youtube.com/watch?v=lKNq-A-OqNs
    wszystkiego najlepszego Merc!

Awatar MaseratiBiTurbo
    Auto
    -

Domyślnie

Fajny artykuł, fajne auto i fajne fotki, można się dużo dowiedzieć.
    >>>>> www.autowp.ru <<<<<
    około 85 000 tapet motoryzacyjnych

Awatar bamboocha
    Auto
    MB W123 240D 78'

Domyślnie

ja wlasnie niecaly miesiac temu stalem sie posiadaczem beczuszki z 78r z silniczkiem 2.4d. mial to byc samochod przejsciowy bo planowalem tez beczke ale coupe. jednak doszedlem do wniosku ze dojezdzajac do szkoly codziennie 40km w jedna strone lepiej bedzie poczekac z tym do zakonczenia studiow, po za tym szkoda mi sprzedawac mojego wozidelka. jak dla mnie beczki to jedne z najladniejszych samochodow jakie powstaly a w szczegolnosci COUPE

i mam takie jedno pytanko:
    gdzie dorwac orginalny podlokietnik?? bo to jedyna rzecz jaka mi brakuje. niepotrzebne mi sie zadne bajery tylko ten tzw leniuch...

pozdro

edit:
    fotki pozniej bo net mam strasznie woooolny

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Podłokietnik to troszku rarytas. Zapytaj na http://w114-115.org.pl/forum/index.php
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Awatar bamboocha
    Auto
    MB W123 240D 78'

Domyślnie

wnetrze brudne bo wiecznie z psem jezdze
    Mercedes Benz W123 240D 78' - to co tygryski lubią najbardziej

VIP Awatar LiveLetDie
    Auto
    Mercedes-Benz S123 300D

Domyślnie

Rocznik 1978 a prostokątne reflektory, "kwadratowe" (a nie spiczaste) zagłówki i wklęsła kierownica? Cechy II (i III) serii. Masz obrotomierz??

Dokup sobie listewki do atrapy (albo na szrocie albo w ASO - całkiem znośne ceny).
    Quidquid latine dictum sit, altum viditur
    Ex: Mebel
    Ex: Karawan
    Next: Kalarepa

Awatar bamboocha
    Auto
    MB W123 240D 78'

Domyślnie

reflektory prostokatne bo takie mi bardziej sie podobaja tak samo kierownica te co byly leza w szopie no i poprzedni wlasciciel kupil sobie taka 2 na czesci ale 300d i troche poprzekladal w tym licznik z obrotomierzem, zaglowki, tempomat ale niestety nie ma tego wihajstra do ustawiania. no i jak kupowalem go to odrazu 2 silnik gosciu mi dal.
    zastanawiam sie czy nie wsadzic go w moja biala "torpede". by sie przyjemniej jezdzilo a ten litr czy 2 wiecej az tak nieboli.

a i zdjecie silniczka :P
    Mercedes Benz W123 240D 78' - to co tygryski lubią najbardziej

Uprawnienia umieszczania postów