Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Volkswagen T-Cross | PIERWSZY TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Volkswagen T-Cross | PIERWSZY TEST

Zapraszam Was do dyskusji na temat pierwszego testu: Volkswagen T-Cross, czyli crossover w użytecznym wydaniu.

Fotogaleria:

Drive tastefully!

Awatar Bart3kk
    Auto
    Astra J 1.4T 18' & Kia Rio 1.4 08'

Domyślnie

Ja to bym chętnie zobaczył test porównawczy T-Cross vs. Kia Stonic ciekawy pojedynek by był ;d ogólnie wygląda fajnie te autko, ale gama silnikowa poraża, jeden karton mleka z turbo, nawet diesla nie dali chociażby jednego, bo pewnie vw cenowo wycenił go pod niebiosa.
    http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=13715
    KIA RIO 2008 FWD 1.4 16V DOHC -- > Mój Złoty Skośnooki Przecinak

https://autogaleria.pl/forum/showthr...-1-4TURBO-2018
    OPEL ASTRA J SEDAN 1.4T 140KM

Awatar Arnold
    Auto
    LC 150 (3dr), Touareg II (4XMotion), RAV4 (III)

Domyślnie

Bardzo ładne autko.
    Skoro pomimo tego że jet mniejsze jest obszerniejsze to ciekawe czy nie nastąpi jakiś kanibalizm z T-Rockiem.
    Bo w sumie ilu kupujących:
    - potrzebuje napędu 4X4 ?
    - wie co to jest (i doceni) wielowahaczowe zawieszenie ?
    - Potrzebuje 190 czy 300 KM ?
    A cena przecież potrafi czynić cuda.

Mam jednak wrażenie że te "nudne" auta starzeją się wizualnie o wiele wolniej niż te supermodne.
    A i chyba sprzedają się (globalnie) lepiej patrz Corolla, Elantra, czy Golf
    Wyrażając swoje opinie nawet nie staram się być obiektywny

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

No nieźle, vw zna się dobrze na marketingu - sprzedać auto segmentu B, z wątpliwej jakości dychawicznym silnikiem za 70 tys. zł i ludzie to łykają, szacun.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Przykro mi to pisać, ale ten tekst wygląda jak z gazetki promocyjnej prosto z salonu VW, w którym ostatnio byłem. W tekście oprócz T-Crossa występuą: T-Roc, Polo, Golf, i inne inne auta z grupy VAG...
    Jaki ten świat motoryzacyjny mały - próżno szukać tutaj konkurencji w postaci Puga 2008, Citroena C3 Aircross, C4 Aircross, Renault Captur, Fiata 500L trekking, i całej litanii, bo ten segment już pęka w szwach, a VW nie wprowadził tutaj nic nowego.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Nie dość że nie wprowadził nic nowego to obudził się jakieś sześć lat po konkurencji. Narysował coś od czapy postawił to na platformie Polo, wykończył plastikami z UP'a usuwając przy okazji nawet rączki w podsufitce. Potem popatrzeli na ceny konkurencji policzyli że nie mogą być tańsi bo jednak znaczą dużo więcej "Dla ślepych i omamionych PR'em" owszem. I do ceny polo dołożyli 24 tys zł plus kozacka reklama dla pekykanów... Tyle w temacie z mojej strony Jak usłyszę jeszcze raz w jakimś teście Dacii Duster narzekania na słabej jakości plastiki to poświęcę swój czas znajdę tego redaktora który to napisał czy powiedział i osobiście pokażę mu z bliska deskę T-Crossa tak jak by pod mikroskopem oglądał, wręcz będzie się z nią musiał zaprzyjaźnić werbalnie.

Uprawnienia umieszczania postów