Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Mazda 3 SKYACTIV-G 2.0 Hikari | TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Mazda 3 SKYACTIV-G 2.0 Hikari | TEST

Drive tastefully!

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Spalanie dieslowskie.

Awatar mapaul
    Auto
    Honda Civic 4D 2009 1.8

Domyślnie

Można się czepiać tego i owego, ale wszystkie 3 popularne kompakty z Japonii - Mazda 3, Honda Civic i nowa Toyota Corolla - są jakieś. Mam tutaj na myśli stylistykę, zarówno zewnątrz jak i wewnątrz. Wyraziste i nietuzinkowe.
    Osobiście w Maździe 3 brakuje mi jednak nieco lepszych osiągów i większego bagażnika, ale i tak czuję pewną sympatię do tego modelu. Ciekawy jestem mocniejszej benzyny.

I jeszcze szkoda, że druga wersja nadwoziowa to sedan a nie liftback.

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Dlatego też wybrałem Proceeda zamiast Mazdy, przez brak wersji kombi/liftback u Japończyka. Jak dla mnie Mazda najładniejsza w klasie jeśli chodzi o wnętrze i przód.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Brawo dla Mazdy za odwagę, oby się model sprzedawał, bo zwykle takie kombinacje w połączeniu z wysoką ceną kończą się fiaskiem.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Domyślnie

Błąd: 'Nowa „trójka” to nie tylko auto klasy średniej spod znaku BMW, ale też odważny krok w przyszłość producenta z Hiroszimy. '

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Widziałem ostatnio na żywo taką Mazdę i tak przyznam szczerze ,że poprzednia generacja jakoś do mnie bardziej przemawiała. O ile boczna linia i tył jest ok, to przód z mocno spłaszczonymi reflektorami i wielką długą maską jakoś mi się nie podoba. Oferta silnikowa też kiepska, praktyczność niska, cena wysoka. Będzie się dobrze sprzedawał wśród lekarzy

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Ja w takiej maździe jakiś czas temu siedziałem i ma problem taki sam jak m.in. nowa a-klasa -> jest dla mnie za mała.
    brakuje mi sporo centymetrów na głowę, fotel nie chce zjechać niżej i zwyczajnie odczucia są klaustrofobiczne - jak jeszcze rezygnacja z szyberdachu załatwi temat psucia fryzury przez podsufitkę, tak już nic nie rozwiąże problemu górnej krawędzi szyby znajdującej się na linii wzroku.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Ja w niej siedziałem w Poznaniu na targach no i nie podoba mi się. W środku ciasno, bagażnik mały (na żywo wygląda na jeszcze mniej niż w specyfikacji), a linia boczna tyłu mnie wręcz kłuje w oczy.

Tapatalk @ Galaxy S9

Awatar mapaul
    Auto
    Honda Civic 4D 2009 1.8

Domyślnie

To na pewno specyficzne auto. Podzielam spostrzeżenie niskiej przedniej szyby, przy czym w mojej ocenie we wspomnianym dwa posty wyżej nowym Mercedesie A klasy jest pod tym względem jeszcze gorzej.

Uprawnienia umieszczania postów