Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy 123456789
Pokaż wyniki od 81 do 85 z 85

Wątek: 2019 KIA Proceed GT-Line 1.4 T-GDi 7DCT

Auto
    Kia Ceed II business line

Domyślnie

Oficjalna decyzja już padła we wtorek - będzie proceed GT, jedyny problem jeszcze kolor, na placu boju został czarny i niebieski

Pojechałem do Skody, Pani przyniosła pismo do podpisania otrzymałem kluczyki i miałem 2 godziny jazd przed sobą - trochę się zdziwiłem bo gdzie nie byłem tak pracownik jechał ze mną - ale spoko opcja.
    Tym samym pierwsze co zrobiłem to przedzwoniłem do kumpla, który jest vagoholikiem i mówię, że mam octavię 2.0 190 na testach i zaraz podjeżdżam.
    Samochód przy zwykłej jeździe sprawia wrażenie ospałego maksymalnie, ale jak tylko wkręci się go na obroty to jest moc jest mocno wyczuwalna, jedynie co mi w tym przeszkadzało to bardzo gwałtowny przeskok między tą ospałością a nagłym mocnym dość przyspieszeniem - może to kwestia wyczucia skrzyni i po dłuższej jeździe robiłbym to sprawnie. Nie mniej w procku tego nie ma, tam każde naciśnięcie gazu daje dość odczuwalne przyspieszenie.
    W Octavii ta ospałość przy zwykłej jeździe może dawać dobre efekty przy spalaniu, ale tego nie zdążyłem przetestować.

Octavia na pewno dużo większa (Ameryki nie odkryłem), dużo bardziej komfortowa niż Proceed GT - można było się spodziewać, ale emocji mimo dużej mocy 0.

Do tego wnętrze już trąci myszką, a piano black na konsoli środkowej było niemiłosiernie dobite (jeszcze nie widziałem niczego podobnego w żadnym samochodzie) - a na liczniku widniało 10 tys km przebiegu. Rzecz jasna samochód testowy, ale i tak szok.

I kwintesencja na koniec, kolega przejechał się i wysiadł popatrzył i mówi, wiesz co, fajna, ale bierz Proceeda.

Brałeś jakieś akcesoria z salonu do samochodu? Teraz w konfiguratorze jest dosyć sporo opcji, nie widziałem tego wcześniej.

Awatar Chelini
    Auto
    Mazda 3

Domyślnie

Co do koloru ja mam czarny i nigdy więcej. Tzn wygląda super ale jak jest czysty, a brudzi się potwornie szybko.
    Byly.
    Opel Corsa 92,Peugeot 106 94,Renault Clio 98,VW Golf 03,Opel Astra 98,Opel Astra 2010,Mazda 3 1.6 2010.
    W planie Civic IX.

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Z akcesoriów dostałem za darmo chlapacze (warto, dyskretne, nie psują wyglądu) i dywaniki welurowe, a dokupilem czujniki parkowania przód (pewnie w GT w standardzie), gumową "wannę" bagażnika pod przewóz wózka, śruby p-kradzieżowe, felgi na zimę 17" Goyang grafitowe (za 10 dni zakładam, pochwalę się) i folię pod klamki. Zastanawiałem się jeszcze nad satynowymi dodatkami na lusterka i bagażnik ale uznałem to za zbytek. Jakikolwiek kolor wybierzesz, polecam ceramikę - łatwiej utrzymać auto w czystości.

Auto
    Kia Ceed II business line

Domyślnie

Mnie kuszą czarne felgi na lato, a te oryginalne zostawiłbym na zimę - pokaż foto jestem ciekawy efektu bo widziałem czarne na paru grupach i robią efekt.
    Wyjmowałeś kiedyś wszystkie te organizery z bagażnika? Kusi mnie tam taka opcja żeby powyjmować to wszystko i zamówić matę na dół żeby w razie czego powiększyć bagażnik na wysokość.

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Wyjmowalem środek podłogi na wyjazdy wakacyjne, nie jest przytwierdzony. W pozostałych schowkach wożę drobiazgi. Wyjęcie ich to pewnie żaden problem z odpowiednim śrubokrętem.

Uprawnienia umieszczania postów