Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 71

Wątek: Auto dla Jaśka

Domyślnie

Stara Corsa też polecana xd!

Awatar Arnold
    Auto
    LC 150 (3dr), Touareg II (4XMotion), RAV4 (III)

Domyślnie

Astra zaparkowała

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przebieg początkowy.jpg
Wyświetleń:	294
Rozmiar:	82.0 KB
ID:	6507Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przód.JPG
Wyświetleń:	288
Rozmiar:	164.4 KB
ID:	6508Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Tył.JPG
Wyświetleń:	289
Rozmiar:	168.6 KB
ID:	6509Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Wnętrze.JPG
Wyświetleń:	272
Rozmiar:	114.0 KB
ID:	6510

1,4 Turbo M6 125KM w wersji Enjoy w kolorze „Darkmoon” (granatowy metalik) rok produkcji 2018, modelowy 2019, z pakietami: Biznes Plus, Oświetlenia Wnętrza, Dobrej Widoczności, Stacją dokującą do telefonu (Power Flex + Uhwyt telefonu), kołami strukturalnymi i oponami 205/55/16

Tak była już skonfigurowana ale skoro dla Jaśka priorytetem był AppleCarplay dołożyliśmy jeszcze stację dokującą . Oczywiście można łączyć telefon portem USB w podłokietniku ale tak jest wygodniej (i zostaje wolny port).
    I tu mam ciekawostkę: Przy konfiguracji auta „do produkcji” dopłata za PoweFlex (bez uchwytu) wynosi 400 zł, natomiast gdy ktoś chce dołożyć ją do auta już wyprodukowanego (tak jak my) trzeba za to zapłacić 1 007 zł. Podobnie jest z dojazdowym kołem zapasowym.

W imieniu Jaśka dziękuję wszystkim za udział w wątku.
    Nie będę zakładał nowego wątku w dziale "Nasze Fury" bo fura nie moja ale w razie ciekawych informacji o niej będę je tutaj umieszczał.
    Wyrażając swoje opinie nawet nie staram się być obiektywny

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

zatankować mu jeszcze mogłeś na start

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Żeby mi tak Tato kupił taką furę jak miałem 19 lat Congrats! Dobrze że padło na Astrę nie pudełka segmentu B. Fajny konfig.

Na paliwo już młody musi sam zarobić

Domyślnie

Autko bardzo ładne. Gratulacje i szerokości

Arnold nie chcesz jeszcze jednego syna adoptować? Już dorosły

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

gratki - dobry konfig - tak jak pisałem też się zastanawiałem nad podobną opcją tyle, że diesel

wyposażenie wystarczające, ładny kolor - mam prawie identyczny w 308 tyle, że niemetalik :P

zakładam, że salon przyjął Twoją propozycję skoro się zdecydowaliście na Astrę

napisz od czasu do czasu jak się auto sprawuje - ciekawi mnie spalanie tego silnika

SUPER TABLICE!!

Auto
    Lexus NX 200t Elegance AWD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Arnold Zobacz posta
    I tu mam ciekawostkę: Przy konfiguracji auta „do produkcji” dopłata za PoweFlex (bez uchwytu) wynosi 400 zł, natomiast gdy ktoś chce dołożyć ją do auta już wyprodukowanego (tak jak my) trzeba za to zapłacić 1 007 zł
    Nie do końca tak jest, od kilku miesięcy w Oplu jest wyprzedaż akcesorii i Moduł PowerFlex, kolor Piano Black kosztuje własnie ok 400 zł, w innych kolorach są za 1000 zł. W związku z tym ja dokupiłem do Adama wiele akcesorii w bardzo atrakcyjnej cenie.

Awatar Arnold
    Auto
    LC 150 (3dr), Touareg II (4XMotion), RAV4 (III)

Domyślnie

zatankować mu jeszcze mogłeś na start
    Zatankowałem , zatankowałem ... ale na stacji było już 7 km przebiegu
    To był najniższy przebieg jaki widziałem (a jest chyba wątek o najwyższym). Auta które dotychczas kupowałem miały ok 5 do 7 km.
    Swoją drogą zawsze ciekawiło mnie ile paliwa jest w nowym aucie ? Pierwsza podróż na stację jest dla mnie zawsze dość emocjonująca (czy dojadę?)

Arnold nie chcesz jeszcze jednego syna adoptować? Już dorosły
    Synów to już mam ale córkę ... ? - Chętnie nawet kilka (mogą być niemowlęta)

zakładam, że salon przyjął Twoją propozycję skoro się zdecydowaliście na Astrę
    No, nie do końca
    Nie jestem dobry w negocjacjach. Wychowałem się w czasach gdy wszystko miało cenę detaliczną (wszędzie taką samą).
    Początkowo moja propozycja spotkała się dobrym przyjęciem, jednak gdy okazało się że Jasiek jest niepełnoletni i nie ma jeszcze prawa jazdy, przez co obejmują go wszelkie możliwe zwyżki to zaczęły się schody. Sprawy dodatkowo nie ułatwiał ten (zapewne zauważony przez sprzedawcę) błysk w jego oku (na widok Astry).
    Stanęło na tym że ubezpieczenie wykupiliśmy u innego ubezpieczyciela - honorującego zniżki żony, która jest współwłaścicielem auta a salon dołożył PowerFlex (z montażem) i uchwyt telefonu.

ciekawi mnie spalanie tego silnika
    Powrót do domu : miasto, droga krajowa, autostrada, doga krajowa, wojewódzka, drogi lokalne - 6,5 l/100km

od kilku miesięcy w Oplu jest wyprzedaż akcesorii
    Dzięki za info - Rozejrzę się

- - - Aktualizacja - - - -

Żeby mi tak Tato kupił taką furę jak miałem 19 lat
    To trochę też dla własnej wygody. Do tej pory musieliśmy go (ich) wszędzie wozić: zajęcia pozaszkolne, do kolegów, koleżanek itp.
    Mieszkanie na wsi ma swoje wady a wiejskie dzieci są trochę pokrzywdzone przez odległości i braki komunikacji - jeden autobus szkolny tam i z powrotem, którego przystanek też nie jest "pod domem" - też trzeba podwieźć ( i oczywiście wstać dużo wcześniej).
    To takie trochę "wyrównywanie szans"
    Wyrażając swoje opinie nawet nie staram się być obiektywny

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

Gratuluję zakupu i całkiem fajnej konfiguracji - dobrze ten niebieski na Astrze wygląda. To teraz jeszcze życzę bezproblemowej eksploatacji i żeby młody był z niej zadowolony .

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Spróbowałby nie być zadowolony.... W takiej sytuacji zgłaszam się pierwszy na ochotnika do wykonania solidnego kopa w d....

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów