Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 71

Wątek: Auto dla Jaśka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

No i w astrze ma wiecej miejsca na "tylnim siedzeniu" 😉😉😉

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Cicho bo zaraz Karla kupią zamiast Astry

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Za późno Arnold wieczorem zrobi podsumowanie wszystkich nas wypunktuje

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

I wezma FE NO ME NAL nego rapida

Awatar Arnold
    Auto
    LC 150 (3dr), Touareg II (4XMotion), RAV4 (III)

Domyślnie

Arnold wieczorem zrobi podsumowanie wszystkich nas wypunktuje
    Sorry że tak późno ale dopiero teraz wróciłem do domu - Nawał pracy
    Dzięki za posty i przepraszam jeżeli kogoś pominąłem (zmęczenie)

Fabia... nosz. Weź młodego na browar i wybij mu z głowy takie rzeczy
    Nawet nie przypuszczasz jak bardzo się staram żeby to była Jego decyzja / wybór.
    Jak się sparzy to lepiej teraz niż później gdy będzie musiał sam sobie sfinansować zakup.
    Ja po prostu kupiłbym Yarisa i miał święty spokój. Astra wtedy nawet by się nie pojawiła.

Jeżeli masz budżet nieprzekraczalny 60k, to bierzesz coś z segmentu B, jeżeli masz 64k, to Astra.
    Budżet jest w miarę elastyczny. Te parę złotych nie zrobi większej różnicy.
    60 tys to był zakładany budżet żeby było jakieś ograniczenie ale jeszcze nigdy nie udało mi się kupić auta w zakładanym budżecie.

spróbuj coś jeszcze ugrać
    Nie za bardzo umiem w negocjacje Zaproponowałem że zapłacę 65 tys ale łącznie z ubezpieczeniem. Mają zastanowić się do poniedziałku.

mam klienta, który chce oddać leasing półrocznej Fiesty 1,0 (125 km) także jak prowadzisz działalność to może byłbyś zainteresowany
    "Niestety" zakup będzie na osobę prywatną, za gotówkę.
    Jak mówiliśmy to w salonach to sprzedawcy patrzyli na nas jak na kosmitów

Swoją drogą - w tych nowych (Astrach - przyp.)nie ma już durnej skrzyni manualnej M32, która regularnie się sypała?
    Napiszcie jeżeli coś o tym wiecie.

Liczy sie Apple play, audio i zeby malo palilo pewnie...
    Dokładnie tak
    Już kiedyś Wam o Nim pisałem. Jego motoryzacja absolutnie nie kręci. Ma wiele innych zainteresowań (może nawet trochę dziwnych jak na nastolatka).
    Dla Niego auto to tylko wygodny środek transportu.

Moje pierwsze CC kupiłem za samodzielnie zarobione 500zł. Jednak absolutnie nie ma w tym nic złego, a wręcz przeciwnie, bardzo mnie to cieszy.
    Ja swojego pierwszego (używanego) Malucha dostałem od rodziców - Taka tradycja rodzinna

Albo młodzieżowa, dobrze prowadząca się Fiesta, albo Astra, która wygląda, jakbym ją babci podprowadził
    Nie każdy nastolatek ma potrzebę bycia cool, trendy, jazzy czy jak się to teraz nazywa.
    W Jego klasyfikacji (nie licząc Astry) Fiesta jest na trzecim miejscu za Fabią i Rio.
    W sumie to Go rozumiem bo Fabia (jak i Astra) doskonale wpisuje się w naszą rodzinną filozofię "niewidzialności".

dla mnie nowa Fiesta jest mocno stetryczała, jak z resztą każdy Ford w niesportowej wersji.
    No może nie stetryczała ale w "normalnych" wersjach ja również nie widzę w niej nic młodzieżowego.

No i w astrze ma wiecej miejsca na "tylnim siedzeniu" 😉😉😉
    Cicho bo zaraz Karla kupią zamiast Astry
    Skoro dało się w Maluchu ... ?
    Wyrażając swoje opinie nawet nie staram się być obiektywny

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

65 tys. za Astrę z ubezp. (wartym pewnie 2,5-3 tys. zł) to bardzo uczciwa cena

wątek o "tylnim siedzeniu" dość istotny - pamiętam jaką katorgą było pożyczone 3 drzwiowe Polo....

no i zawsze wygodniej jak ze znajomymi na imprezę/wakacje/koncert itp. będzie się wybierać...

co do Fabii to miałem ostatnio okazję jechać jako pasażer - wersja Style 1,0 110 kM - moim zdaniem strasznie słabe to auto (jakość wykończenia bardzo przeciętna, słabe wyciszenie) - tu Fiesta jest zdecydowanie lepsza

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Arnold jak go nie kręci motoryzacja i szuka dupowozu to tym bardziej Astra.
    Dorzuć mu też albo zajęcia jogi albo pakiet biletów do kina dla siebie i reszty rodziny
    Z drugiej strony do 308 SW wchodzi materac 2x1 m, można też szklany dach odsłonić*i jest nastrój w bezchmurną gwieździstą noc...

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

Ja jako pierwsze auto kupiłem sobie Ibizę 1.4 i byłem z niej ogólnie bardzo zadowolony, ale w dłuższych trasach, a szczególnie na autostradzie szybko jednak okazało się, że jest to jednak miejskie auto i po trzech latach zmieniłem na jedynkę. Nie wiem, na ile miejskie auta od tamtej pory dojrzały, ale pomijając jazdę wyłącznie miejską kompakt wydaje mi się jednak dużo lepszym wyborem. A jeżeli jednak padnie na auto miejskie, to chociaż weźcie turbo i skrzynię sześciobiegową (ja tę Fiestę 1.1 bym od razu odrzucił, bo na autostradach i ekspresówkach będzie piłowanie w górnej części obrotomierza). Ogólnie Astra mi się za bardzo nie podoba, a Fiesta już tak, ale dla siebie na pierwsze auto wziąłbym jednak Astrę.

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Arnold jak go nie kręci motoryzacja i szuka dupowozu to tym bardziej Astra.
    Dorzuć mu też albo zajęcia jogi albo pakiet biletów do kina dla siebie i reszty rodziny
    Z drugiej strony do 308 SW wchodzi materac 2x1 m, można też szklany dach odsłonić*i jest nastrój w bezchmurną gwieździstą noc...
    Starzejesz się W Jaśka wieku takie gadżety jeszcze nie są potrzebne

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Jak to?? Studentowi?? Zaprosi jakąs koleżankę "noc w plenerze" i będa do rana .... sporządzać mapy astronomiczne

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów