Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: BMW 8 Gran Coupe | NEWS

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d
    #drivetastefully

Auto
    VW Passa B5

Domyślnie

Podoba mi się

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Auto niewątpliwie ładne, ale cała ta oklepana stylistyka BMW już mi obrzydła totalnie.

Auto
    ?

Domyślnie

Całkiem fajny, jak dla mnie fajniejszy od wersji 2 drzwiowej. Tylko jedna uwaga.Niestety to auto nie jest już sylwetką tylnego boku podobne do BMW 6 Gran Coupe,zdecydowanie bardziej przypomina Bmw 4GC a nawet powiedziałbym Kię Stinger.

Awatar slk_girl
    Auto
    Audi A8, Abarth 124 Spider

Domyślnie

Pytanie dla tych, ktorzy interesuja sie modelami BMW: Czy ten samochod oferuje cos innowacyjnego, niesamowitego, wartego uwagi? Sa u mnie promocje na ten model w wersji 840i i moge go tanio wziac w leasing, ale jakos nie moge przekonac sie, ze warto. Jeden z wiekszych problemow to zasieg na baku o smiesznej wielkosci 68l, gdy auto pali ponad 10l na 100km. Nie bylam na jezdzie probnej, ani nie widzialam tego modelu na zywo oprocz Coupe na ulicy. Interesuje mnie porownanie z punktu widzenia A8, S-klasy, itp.

Auto

Domyślnie

Nie. Po prostu kolejne BMW, bez jakichś wybitnych właściwości jezdnych, do tego nie jest wybitnie przestronne i komfortowe w środku. Dla mnie przeciętna propozycja.

Do poczytania mój test nieco mocniejszego M850i: https://autogaleria.pl/bmw-m850i-xdr...ane-techniczne
    #drivetastefully

Awatar slk_girl
    Auto

Domyślnie

Recenzja nie zacheca, szczegolnie, ze w nizszym modelu wiekszosc bajerow to dodatkowo platna opcja, a w leasingu unika sie platnych opcji. Moze 840d x-drive jest lepszym wyborem albo Cabrio, ale te pewnie nie beda w promocji.

Auto

Domyślnie

840d ma tutaj najwięcej sensu - przynajmniej moim zdaniem. Ja nie jestem przekonany do Serii 8, ot kolejna Seria 6, tylko z nową nazwą.
    #drivetastefully

Auto
    VW Passa B5

Domyślnie

Podobne zdanie mówił gość z Autocentrum, podczas testu powiedział że 8 Gran Coupe jest nawet podobne do 6 Gran Coupe

Awatar slk_girl
    Auto

Domyślnie

Osobiscie bylam bardzo zawiedziona, ze przestali produkowac model 6, bo GT to nie 6-tka. BMW rozkreca sie z wypychaniem 840i w leasingu na rynku brytyjskim. Dzisiaj kolejna promocja. Jak dojda do diesla, to zastanowie sie. Zrobilam sobie juz konfiguracje na stronie producenta, wiec w razie czego jestem gotowa na zlozenie zamowienia.

Uprawnienia umieszczania postów