Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 117

Wątek: BMW 540iA e39 kombi by Driv3r

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

A to nie lepiej cały klosz wstawić od Zenona? Czy coś źle rozumiem?

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Mind Full of Colors.

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kecaj Zobacz posta
    A kto zauważy, że soczewki są nieoryginalne, i kto w ogóle wpadnie na pomysł żeby coś takiego sprawdzać?

Pierwszy raz słyszę o takiej modyfikacji i ciekaw jestem efektu
    Firmy które zarabiają na wyciąganiu kasy z wypadków. Ubezpieczyciel też może się doszukiwać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kecaj Zobacz posta
    A kto zauważy, że soczewki są nieoryginalne, i kto w ogóle wpadnie na pomysł żeby coś takiego sprawdzać?

Pierwszy raz słyszę o takiej modyfikacji i ciekaw jestem efektu
    Poklikaj internety - jest trochę info, w PL kilka firm to robi i pokazują efekty.
    Wypadków nie planuję, nie sądzę, aby w razie wypadku ktoś był w stanie sprawdzić soczewki czy w ogóle by o tym myślał...

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    A to nie lepiej cały klosz wstawić od Zenona? Czy coś źle rozumiem?
    Mam xenon pojedynczy, świeci słabo bo stare. Albo zrobię oryginalnie: czyli nowe szkło + nowa soczewka jak mam, albo nowe szkło (jak teraz) + soczewka z przesłoną na bixenon z audi.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Rób tak, żeby nie mieć problemów. Lepiej teraz wydać trochę więcej niż później tracic

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Mind Full of Colors.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Ja bym został przy serii. Trafisz na jakiegoś natrętnego niebieskiego pachołka aparatu ucisku, któremu żona rano popsuła humor i zaczną się problemy. Regeneracja/nowe reflektory i IMHO wystarczy.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Myślę nad tematem i patrzę co jeździ po ulicach...
    Jakby mylycja zatrzymywała każde BMW z modyfikowanymi reflektorami, to nie byłoby prawie w ogóle aut tej marki na drogach.

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW 730i V8 '94, MB 230CE '90, BMW 328i Coupe '95, Opel Astra G Caravan '98, AR 164 2.0 V6 Turbo '93

Domyślnie

Z naciskiem na prawie
    Choćby nawet jakiś tuman w granatowym mundurze się przyczepił, to raczej do samego ksenonu, a nie do tego że jest to Biksenon z audi. A jak zobaczy, że szkło ma homologację, przetwornica wygląda jak fabryczna to dajcie spokój, nie będzie drążył tematu...
    '94 BMW E32 730i V8 Calypsorot Metallic/ '90 Mercedes-Benz W124 230CE Almandinrot Metallic / '95 BMW E36 328i Coupe / '89 Honda NTV600 Revere
    '98 Opel Astra Caravan 1.6 16V Elegance / '93 Alfa Romeo 164 Super 2.0 V6 Turbo
    ex '93 Opel Frontera A Sport, '94 BMW E36 320i Coupe, '98 Daewoo Espero 1.5 16V, '93 Volkswagen Golf mk3 1.9TD

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Przecież tutaj nie chodzi o sprawę mandatu od policjanta na drodze czy inne błahe sprawy. Rozbija się o poważne rzeczy jak np. wypadek ze skutkiem śmiertelnym albo ciężkim uszkodzeniem ciała. Nawet jeśli nie była to Twoja wina. Takich rzeczy nikt nie planuje i nikt nie przewidzi. Wyspecjalizowane firmy prześwietlą auto pod każdym kątem ,żeby doszukać się nieprawidłowości, zły indeks na oponie, brak homologacji na jakąś część, nielegalne modyfikacje itd. A dopiero wtedy zaczyna się jazda. Proces karny, proces cywilny, ubezpieczyciel na karku jednym słowem koszmar. Zrobisz jak chcesz, ale pełna regeneracja reflektora na oryginalnych częściach zrobiłaby robotę i miałbyś święty spokój.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

No chyba tak to nie działa, ta "nieprawidłowość" musi mieć jakiś związek z wypadkiem i to trzeba udowodnić, a sam fakt, że jest raczej nie wystarczy.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie BMW 540iA e39 kombi by Driv3r

Oczywiście, że trzeba udowodnić i da się to zrobić np. oślepiło kierowcę jadącego z naprzeciwka. A nawet jak się wybronisz to po co w ogóle się użerać i tłumaczyć , że nie jest się koniem?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uprawnienia umieszczania postów