Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 123

Wątek: BMW 540iA e39 kombi by Driv3r

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

światła na razie czekają z ogarnięciem, za 2-3 tygodnie wjazd do blacharza i lakiernika.

mechaniczne mam prawie całe auto ogarnięte, zostały detale typu piszczące hamulce (nie są zużyte, po prostu tanie ktoś założył) i delikatne poszarpywanie na wolnych obrotach - silnik nierówno pracuje. bardzo czasami, także jak melduje się u mechanika to oczywiście idealnie jest. a jak stane w jakiejś dziurze w dupie pod jakimś przejazdem kolejowym to się trzęsie.

a ja wróciłem dzisiaj z trasy, jechałem na PB, LPG czeka na serwis bo niedomaga.
    trasa krajówkami, kawałek jakiejś ekspresówki, tempom 70-120 km/h, przy wyprzedzaniu grubiej
    ogólnie samo wyprzedzanie jest przyjemne - wystarczy przerzucić na manual, zapiąć 3-jkę i od 80 do 170 km/h jest piękny, jednostajny ciąg.

porobiłem parę pomiarów spalania: z trasy 250 km (tylko krajówki / powiatowe, więc prędkość 70-100 km/h - punkty mi się kończą...) wyszło 9,2 l / 100 km.
    przy równych 100 pali okolice 8-miu.
    przy równych 160 pali okolice 11,5.

paradoksalnie mniej pali na trybie manualnym - w automatycznym az do 4-rki włącznie skrzynia "pływa", na manualu już od 3-jki może się spiąć. to się jeszcze poprawki jak znajdę chwilę na zmianę softu w automacie.

Awatar Rules

Domyślnie

Ogólnie, zadowolony z zakupu?

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

nie do końca...
    wku.wia mnie doprowadzanie do stanu idealnego powoli - ogrom czasu to zabiera.
    zarówno logistyka: wstaw - odbierz od mechanika jednego i kolejnego jak i szukanie części, np. teraz masturbuje internety szukajac jakie swiece do tego kupic. Na pewne czesci, ktore biore z aso w oryginale trzeba czekac nawet 14 ni i tak wszystko sie przeciaga.
    i tak jezdze nia sobie, bo jezdzi mi sie nia swietnie i pod tym wzgledem jest super, ale tez irytuje stan blachy i ogólny wyglad zewnetrzny.

natomiast biorac pod uwage moje przebiegi pomysl zrobienia z tego auta daily odpada raczej, wiec pewnie bedzie poza sezonem pol-daily a w sezonie weekendówką.

albo jak juz bedzie idealna to chwile nia pojezdze, sprzedam i kupie e38 w wersji i stanie do zostawienia na zawsze

Awatar Rules

Domyślnie

Jeśli dobrze pamiętam to zdarza Ci się jeździć A1 na Czechy. W Raciborzu jest firma Luk&Luk, chłopaki mają ogromną wiedzę i spory magazyn części. Specjalizują się tylko w BMW, gdybyś coś potrzebował to polecam.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

już od roku nie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    nie do końca...
    wku.wia mnie doprowadzanie do stanu idealnego powoli - ogrom czasu to zabiera.
    zarówno logistyka: wstaw - odbierz od mechanika jednego i kolejnego jak i szukanie części, np. teraz masturbuje internety szukajac jakie swiece do tego kupic. Na pewne czesci, ktore biore z aso w oryginale trzeba czekac nawet 14 ni i tak wszystko sie przeciaga.
    i tak jezdze nia sobie, bo jezdzi mi sie nia swietnie i pod tym wzgledem jest super, ale tez irytuje stan blachy i ogólny wyglad zewnetrzny.

natomiast biorac pod uwage moje przebiegi pomysl zrobienia z tego auta daily odpada raczej, wiec pewnie bedzie poza sezonem pol-daily a w sezonie weekendówką.

albo jak juz bedzie idealna to chwile nia pojezdze, sprzedam i kupie e38 w wersji i stanie do zostawienia na zawsze
    Driv3r czy jesteś zaskoczony takim stanem rzeczy?
    www.szymonp.digart.pl- kilka moich zdjęć

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Trochę tak - myślałem, że mam więcej cierpliwości.
    Z drugiej strony dzisiaj rano miałem pod domem busa firmowego, 308 oraz BMW wyglądające jak gruchot i pojechałem tym ostatnim autem, co jest pewnym wyznacznikiem sensu kupienia tego auta.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Co tak cicho? Bawara na zlom poszla?

Awatar Rules

Domyślnie

Po ilości postów wygląda na to, że Driv3r bardziej jarał się jakiś starym Berlingo niż tym BMW

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Może podjął jedyną słuszną decyzję w temacie zużytego dresmobilu - zezłomował

Uprawnienia umieszczania postów