Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 161

Wątek: BMW 540iA e39 kombi by Driv3r

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Chwilowo proszę nie wkurwiać, bo dzisiaj auto zastrajkowało mi na mieście.
    Ogólnie jeździłem nim jako daily od dłuższego czasu - zrobiłem od zakupu 10k km.
    Berlingo - już tam nic nie będzie, auto poszło do pracowników, ja czekam na odbiór nowego busa.

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW 730i V8 '94, MB 230CE '90, BMW 328i Coupe '95, AR 164 2.0 V6 Turbo '93, BMW 520i Touring '96

Domyślnie

Hejters gonna hejt Nie przejmuj się, i trzymaj się tego auta
    '94 BMW E32 730i V8, '90 Mercedes-Benz W124 230CE, '95 BMW E36 328i Coupe, '89 Honda NTV600 Revere
    '93 Alfa Romeo 164 Super 2.0 V6 Turbo, '96 BMW E34 520i Touring / ex '93 Opel Frontera A Sport, '94 BMW E36 320i Coupe, '98 Daewoo Espero 1.5 16V, '03 Alfa Romeo 166 2.4JTD, '93 Volkswagen Golf mk3 1.9TD, '98 Opel Astra Caravan 1.6 16V Elegance

Awatar Rules

Domyślnie

ale, że dalej ma Berlingo jeździć? bezsensu

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

odkopuję temat
    wspomniane wcześniej zastrajkowanie auta okazało się oczywiście awarią układu myślenia racjonalnego u właściciela pojazdu.
    otóż spalił się rozrusznik. w dodatku o tym, że coś marudzi wspominał już sprzedający, u mnie wszystko działało, natomiast dwa tygodnie przed awarią (nie komentujemy tych dwóch tygodni) zdarzało mu się marudzić coraz częściej...

w międzyczasie ogarnąłem do końca mechanikę:
    - zmieniłem klocki hamulcowe na porządne, było jakieś gówno piszczące jak gimnazjalistki widzące e39 pod szkołą
    - powalczyłem z szarpaniem na wolnych obrotach: wymieniłem wtryskiwacze od lpg, zamieniałem cewki, zmieniłem świece i nadal poszarpuje co jakiś czas - któraś cewka, ale na razie nie udało się trafić - mechanik kazał jeździć i obserwować.
    - wymieniłem uszczelki na łączeniu węży od nivo z miechem - auto siadło w pewnym momencie (jak dobierałem się do radia ukrytego pod podłogą bagażnika) - uszczelki po prostu sparciały
    - dokupiłem taki magiczny kabelek z modułem BT coby podłączyć muzykę z auta przez BT z telefonu ale to radio nie wspiera AUX który ten kabelek symuluje

Obecnie auto wylądowało na myjni detailingowej z uwagi na fakt, iż jakiś debil jadąc rano z dzieckiem do szkoły zapomniał przytrzymać szklankę z kawą podczas włączania się do ruchu i calutka latte przemieściła się ze szklanki na wykładzinę.

Przy okazji prania podłogi wyprane zostanie wszystko w środku, fotel kierowcy dostanie nowe gąbki (ktoś większej tuszy kiedyś tym jeździł) i od razu ogarnie się zadrapania skóry / jakieś przecięcie które gdzieś jest i ogólnie wnętrze.
    Dodatkowo wjeżdżają ciemne folie na cały tył oraz próbujemy ogarnąć te reflektory które tu są - ziomek z myjni popatrzył i powiedział że będą ładnie świeciły, poza tym ma jakiś nowy specyfik i w ramach testów spróbuje ogarnąć. Ja dokupiłem nowe żarniki najtbrejker lejser do zenonów oraz h7-mki z tej samej serii na drogowe.

w garażu czeka też całe pudło części, które pozbierałem i które czekają na założenie: nic nowego, ale jakieś listewki które ktoś zniszczył, tylne lampy na klapę które matowieją etc.

z ogarnięciem blachy czekam aż gdzieś upoluję zderzak przedni (który KTOŚ ostatnio połamał kretyńsko pchając się w miejsca, gdzie niskim autem się nie wjeżdża) i ogólnie chyba będę miał projekt skończony.

jak mi się znudzi to koncepcje na następce już mam, no może bardziej na silnik jaki ma być w następcy

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    jak mi się znudzi to koncepcje na następce już mam, no może bardziej na silnik jaki ma być w następcy
    Europa, czy Ameryka?
    Kurczę, patrząc na to co się dzieje z obecną motoryzacją (a przede wszystkim dokąd to wszystko zmierza), to i mnie nachodzi ochota na kupno jakiegoś "klasyka", z czymś większym niż karton mleka pod maską. Tylko mnie w stronę W140 ciągnie...

Awatar Rules

Domyślnie

Mam to samo, jezdzilem dzisiaj Jagiem XK 4,2l i niby nic niezwykłego, a cały czas miałem banan na twarzy.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Nadal Europa

Domyślnie

Co za kabel kupiłeś aux z bt?

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

podpinany między radio a ekran, ale okazało się, że radio AUX nie wspiera, także wymieni mi sprzedawca na taki, wpinany między zmieniarkę a radio, więc BT będę miał zamiast zmieniarki cd.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

`Najlepsza opcja. Identyczny patent miałem w Avensisie - w sam raz, aby katować playlisty ze Spotify
    #drivetastefully

Uprawnienia umieszczania postów