Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 14 z 23 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 227

Wątek: BMW 540iA e39 kombi by Driv3r

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

tylko temu to będzie też służyło
    obecnie jak np. wyjeżdżam rano, to jadę bez audio - przed 6 praktycznie wszędzie puszczają jakieś polskie "piosenki" "artystów" o których nikt jeszcze nie słyszał (a biorąc pod uwagę ich "dzieła" to nigdy nie usłyszy).

Domyślnie

Masz jakiś link do tego co kupiłeś? Kupiłbym coś takiego bo nie mam BT w Golfie do Spotify, a podłączanie aux męczące.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

sprzedawca MPX_PL na alledrogo.
    nazywa się*to "zmieniarka mp3 bluetooth" czy jakoś tak. nie mam linka, bo typ jest z polecenia i kontakt mam przez messenger.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Czekam kiedy Ci się znudzi użeranie z ponad pełnoletnim samochodem .... Daję Ci jeszcze 6 miesięcy. Mnie mój W124 (według urban legends pancerny) prawie wykończył finansowo i psychicznie. Z tym będzie podobnie wcześniej czy później. Obstawiam że wcześniej.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

chyba się mylisz.
    blachę zrobię na wiosnę i mam ogarnięte wszystko.
    oczywiście, zawsze coś się*może popsuć, nawet liczę, że padnie silnik bo wtedy wjedzie tam 4.6 z Alpina - reszta gratów jest identyczna.
    chyba o tym pisałem już.
    a co zamiast e39 za jakieś względnie rozsądne pieniądze? do głowy przychodzi mi tylko Stinger V6.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Pytanie co to rozsadne pieniadze.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

To zależy za jakie auto.
    Stinger V6 za 250k brzmi dla mnie w miarę rozsądnie.
    Passat BiTDI za 250k brzmi dla mnie nierozsądnie.

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    To zależy za jakie auto.
    Stinger V6 za 250k brzmi dla mnie w miarę rozsądnie.
    Passat BiTDI za 250k brzmi dla mnie nierozsądnie.
    To niby zupełnie inne auto, ale dla mnie rozsądnie brzmi w tej chwili np. Touareg 3.0 TFSI (nawet nie wiedziałem, że taki silnik jest w ofercie, a tu proszę!), który z tym silnikiem startuje z okolic 275k i jak dla mnie jest chyba najlepiej wycenionym VW (choć pewnie rozsądniej jednak kupić diesela).

Teraz już nie kupisz, ale moja 340i ma z E39 w sumie wiele wspólnego, a kosztowała mnie wyraźnie poniżej tych 250k i to z kompletem dodatkowych kół, fotelikiem, promo leasingiem, ubezpieczeniem na rok w cenie, pakietami serwisowymi itp.

A nawet jak teraz patrzę, to M340i jakoś cenowo też nie odleciało, choć jednak jest wyraźnie drożej (pytanie, ile się będzie dało urwać, np. na koniec roku).

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

A to nie lepiej jakis plug-in za taki szmalec?

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    A to nie lepiej jakis plug-in za taki szmalec?
    Zależy czego oczekujesz od auta. Jak chcesz mieć większy silnik (6 cylindrów i więcej), to niestety pluginów za bardzo jeszcze nie ma (a te co są to albo segment F, albo duże SUVy), choć takie potencjalne 345e, czy 545e Touring byłyby świetną opcją i pewnie kiedyś się pojawią. Mnie pluginy kupują i może kiedyś jakiegoś sobie sprawię, ale najpierw trzeba zorganizować sobie gniazdko w garażu . No i pewnie przez pierwsze lata będą z nimi większe czy mniejsze problemy (tak, jak choćby w początkach downsizingu), więc też chyba lepiej poczekać aż producenci opanują temat.

Uprawnienia umieszczania postów