Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Renault Twingo Initiale Paris 16V '01

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

z tyłu widzę, że już glebiłeś?

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Własnie miałem to samo napisać Tak obciążony czy tylny zawias do roboty??

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Na 1 zdjęciu widać , że zapakowany jak na handel do Jugosławii

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    z tyłu widzę, że już glebiłeś?
    Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    Własnie miałem to samo napisać Tak obciążony czy tylny zawias do roboty??
    Obciążony. Dzieciaki siedziały już w środku razem z bagażami. Generalnie razem ze mną, żoną, dziećmi i bagażami wieźliśmy ok. 350 kg czyli maksymalną ładowność. Opony 185/55 r 14 to też maks co tam wchodzi. Nawet trochę szorują na dobiciach z tyłu. Na standardowym rozmiarze i wąskiej feldze nie ma tego problemu. Zasadniczo nawet na tak obciążonym zawieszeniu zostaje całkiem spory skok. Na dziury wystarczy. Na pofalowane asfalty z kompresjami niekoniecznie.
    Zastanawiam się cały czas nad sprężynami -30 mm ale muszę wtedy zrolować kawałek nadkola z tyłu.

Normalnie na pusto wygląda tak:
    https://imgur.com/VrYTuZu
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Mega mi się podoba, szczególnie na glebie, na tej feldze trochę jak francuskie mini :-)

Do Punto wrzuciłem sprężyny -25mm eibacha, bo normalnie stał jak na szczudłach, Renówki zawsze były niskie, ale śmiało obniżaj :-)
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar Rules

Domyślnie

Wygląda mega, jako zabawka świetny, jednak miałbym obawy przed wożeniem tym całej rodziny, w razie kolizji nie chroni Cię praktycznie nic...

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Rules Zobacz posta
    Wygląda mega, jako zabawka świetny, jednak miałbym obawy przed wożeniem tym całej rodziny, w razie kolizji nie chroni Cię praktycznie nic...
    Nie mam obaw. Ale rodzina czasem ma obawy jeździć Twingo ze mną Na nowe Volvo XC 90 mnie nie stać a wszystko inne jakby mniej bezpieczne więc zawsze trzeba iść na kompromisy
    Auto w trasie jest wystarczająco żwawe, ale mega głośne. Nie mam obrotomierza ale sądzę że przy prędkościach autostradowych wchodzimy w okolice 5 tys. obr. Maksymalną osiągam bez problemu. Wyprzedzam to i owo bez problemu. Ale oczywiście lepiej bez obciążenia. W trasy jeżdżę więc głównie sam. W mieście jeździ jak każdy mieszczuch ale ma np. otwierany dach, i całkiem niezłą wentylację, więc na lato idealny środek lokomocji. Ta wersja ma dobre hamulce w przeciwieństwie do słabszych wersji silnikowych, także jak trzeba staje dęba.
    Ten wyjazd wakacyjny był awaryjny, bo mi się rozkraczyło drugie auto. A Twingo mimo tych 3,4 m długości mieście naprawdę sporo. Dlatego zostało rodzinnym minivanem

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez test1uci Zobacz posta
    Mega mi się podoba, szczególnie na glebie, na tej feldze trochę jak francuskie mini :-)

Do Punto wrzuciłem sprężyny -25mm eibacha, bo normalnie stał jak na szczudłach, Renówki zawsze były niskie, ale śmiało obniżaj :-)
    No własnie Eibacha mam na oku. Oczywiście można kupić 200 zł tańszy zestaw ale obawiam się żeby z auta nie zrobić taczki.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Nie masz tam klimatyzacji?

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

A co chcesz mu zamontować? :-D

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Mind Full of Colors.

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Nie masz tam klimatyzacji?
    Mam. Czasem używam. Generalnie w dużych upałach wolę jednak naturalną wentylację. A w mieście jak się często wsiada i wysiada to generalnie jest to zdrowsze.

Uprawnienia umieszczania postów