Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Renault Clio V | PIERWSZY TEST

Auto
    D-4D

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Zadziwiająco małe - 3300 obr./min. - tutaj przełożenia są bardzo długie.

Czasem trzeba ponarzekać na Skodę Poza tym tam przełożenia są krótsze i w ogóle skrzynia pięciobiegowa jest jakaś taka... niewyraźna. Na pewno pracuje dużo gorzej od 6B.
    Piątka jest faktycznie długa bo na czwórce przy tych obrotach jest ok 110km/h. Skoki obrotów muszą być spore.

Co do Skody to trochę dziwne bo w VAGach z silnikiem 1.0 95KM na piątce przy 140km/h dotychczas było ok. 3200 obrotów (Polo, Rapid, Ibiza), a tu wychodzi że w Kamiqu skrócili skrzynię.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Może chcieli ją "zoptymalizować" pod kątem czasu 0-100, żeby móc się pochwalić w katalogach

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Tak samo wyposażone Clio jest aż 11 tys tańsze od 208 (najbogatsze wersje, automat 130km bez skóry i szyberdachu) 88k vs 99. Za to jest od niego sporo cięższe i przez to trochę gorsze osiągi.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Po cichu z czasem liczę na jakąś wersję GT z 1,33 TCE 160KM i wtedy zmieniam auto. Przeboleje już nawet to cholerne EDC. Jak takowej przez najbliższe 6 miesięcy nie będzie to wtedy jakiś samochód importowany z USA.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Renault już chyba zrezygnowało z GT i GT-line, więc pewnie max czego możesz się spodziewać to 1.3 150 edc RS-line, ale też powinno być ok, tylko bez tych fajnych łopatek co Renault zawsze dawało do wersji GT.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Bardzo dobrze wycenione jest to auto. Dużo lepiej od Peugeota i Opla. A w podstawie pakiet radio plus klima to 3500 zł co daje nam 50 400 zł minus jakiś rabat da nama koło 48/49 tys zł. Wg mnie bardzo dobra opcja, ja również czekam czy będzie coś więcej od 130 TCE przed R.S em i biorę za jakiś czas Clio. A może i nawet przeboleje te 130, muszę się przejechać i zobaczyć. Ale to i tak jak dla mnie najlepsze auto klasy B obecnie.

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

oglądałem w salonie - póki co mam mieszane uczucia, trzeba się przejechać (postaram się pożyczyć auto na dzień i potestować)

Pierwsze wrażenie - kabina jest dość wąska, nie żeby było za mało miejsca, ale mam wrażenie, że w "starej" Corsie czy w Polo jest przestronniej

wykończenie dobre jak na tą klasę i cenę - wyceniony tez jest w sumie ok - w sumie całkiem fajny konfig jest już przy cenie 55-60 tys.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Taki efekt mogą dawać dosyć duże i obszerne fotele.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Straszna szkoda, że 1.3 TCe jest tylko z automatem. Już przerabiali ten sam temat przy poprzednim Clio i nadal na wejściu nie dają manuala. Takie auto w Intens czy R.S. Line byłoby świetną opcją.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Byłem sobie dziś zobaczyć z bliska i ??

Wersja Life i Zen mają twardą deskę i drzwi w górnych partiach. Tego się spodziewałem, ale mimo wszystko plastik jest solidny i nic nie trzeszczy. Za to boczek drzwiowy w części gdzie trzymamy łokieć i podłokietniki są miękkie plus pasek miękkiego materiału na desce.

Było też R.S. Line i nie zmieniam zdanie dalej mnie to auto jara, pozycja za kierownicą dla mnie super, kierownica świetna, wykończenie takie że Megane może się wstydzić...

Uprawnienia umieszczania postów