Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Samochód do MAX 14,15 tys. Jakie ?

Domyślnie

Siema

Dziękuję Wszystkim za odpowiedzi i za radę

Z tego całego zestawienia co podałem to prawdopodobnie będę się skłaniał na Astre H i miałbym pytanie do Was.

Powiedzcie mi jak tam dokładnie jest z tymi silnikami bo naczytałem się ,że silnik 1.8 125km lub 1.6 lubi łykać dużo oleju. Zastanawiałem się nad jednostką 1.8 125 km i chciałbym gaz do niego założyć.

aa i mógłbyście powiedzieć co sądzicie na temat tego ogłoszenia bo gość chce sprzedać tylko nie wiem czy trochę chyba podejrzana cena ? Link: https://allegro.pl/ogloszenie/opel-a...-km-8332445942

Pozdro

Domyślnie

Wszystko masz napisane, czytałeś?

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Wszystko masz napisane, czytałeś?
    tak tak czytałem tylko chciałem się Was poradzić co Wy sądzicie o tym ogłoszeniu czy warto się zainteresować czy raczej nie

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Cena dziwnie niska, zdjęcia tak zrobione żeby nic nie było widać, przebieg nierealny.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Mój szwagier ma taką astrę 1,9 diesel 150KM i będzie na dniach sprzedawał. Podobno jest w świetnym stanie. Jak będziesz chciał to mogę Ci podesłać kontakt. Będzie chciał się w miarę tanio pozbyć bo córka wyjechała do Anglii i nie ma komu jeździć tym autem.

Uprawnienia umieszczania postów