Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Nowy/demo kompakt 80-90 tys. zł

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Jeżeli auto ma być długo użytkowane przez jedną osobę, to wziął bym jednak nowe nowe, bo nie wiadomo jak to auto było użytkowane przez te 4 tys km.
    Ja proponuję poszukać Astry z przed liftu 1.4 125 KM, albo 1.4 150 z automatem. Druga dobra opcja to Megane 1.3 TCe. No i Fiat Tipo 1.4 T-Jet. Za 80 tys można mieć bardzo dobre wyposażenie i nowe auto z salonu.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Jako użytkownik (pro)Ceeda muszę pochwalić ten wybór, choć w zwykłym Ceedzie narzekają na wyciszenie względem konkurencji, na forach jest sporo tutoriali z wyciszania nadkoli i bagażnika (głównie tył hałasuje). Proceed jest wyciszony lepiej. Ale faktem jest, że z nowości w tej cenie nie ma nic lepszego od Kii. Megane i 308 mają swoje lata. W tym roku ma wyjść Civic po faceliftingu, znikną te wstrętne "wloty" ze zderzaków, przyjrzałbym się jeszcze temu autu. A bierzesz pod uwagę i30? Po faceliftingu wygląda już znośnie, wcześniej jak dla mnie był nijaki. Ceed od roku modelowego 2020 ma bogatsze wyposażenie (wchodzi ekran 10 cali i zegary cyfrowe, czujniki parkowania przód <tak tak, nie było ich! tylko kamera i czujniki tył, czujniki przód tylko dotąd można było mieć w GT albo jako akcesorium za tysiaka>). VAGi i Mazda drogie, Focus 3 cylindry, Astra po fl jest droższa od Ceeda
    Pozdrawiam,
    Tomek

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie Nowy/demo kompakt 80-90 tys. zł

Po rozważeniu wszystkich za i przeciw utwierdziłem się w przekonaniu , że Ceed jest najlepsza opcją. Za taką wersje salonową wychodzi 98 290 zł (1.4 T-GDI Bussines Line Plus i lakier), demówka wychodzi niecałe 81 tys. więc uwzględniając nawet rabatowania to jest się dobrych pare tysięcy do przodu ,nie tracąc za dużo. Z tymi czujnikami ciekawa sprawa, ale w tej wersji niby jest ten system autonomicznego parkowania właśnie z czujnikami przód i tył więc mam nadzieje , że ich nie brakuje ( a oglądałem dokładnie cały przód i faktycznie nigdzie ich nie widziałem). Wyciszenie w mieście nie będzie aż tak doskwierać, w hatchbacku i tak jest lepiej niż w zwykłym kombi. Odbiór gdzieś za niecałe 2 tygodnie, to coś tam później wrzucę. Dzięki za wszystkie rady i sugestie.

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Jak ma automatyczne parkowanie to ma czujniki przód.

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez tomash_k Zobacz posta
    na forach jest sporo tutoriali z wyciszania nadkoli i bagażnika (głównie tył hałasuje)
    Możesz podać jakieś linki? Może być priv. Szukałem i nie znalazłem szczerze mówiąc, a w rodzinie jest Ceed i się zastanawiamy nad wygłuszeniem.

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Proponuję dołączyć do grupy na fejsie Ceed Klub Polska i w wyszukiwarce wstukać wygłuszenie, tak będzie najprościej.

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

A tak jeszcze w ramach tematu, ale trochę z innej beczki. Naprawdę im się udał XCeed, gdyby budżet był trochę większy to bralibyśmy bez zastanowienia.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

A ja go wczoraj oglądałem na żywo i... na zdjęciach bardziej mi się podobał

Tapatalk @ Galaxy S9

Uprawnienia umieszczania postów