Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Ciekawostki

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

Z mojego rozeznania wychodzi, że popularny jest jeszcze w wypożyczalniach Nissan Armada (brzydal, choć silnik ma jak trzeba), ale Chevrolety chyba rzeczywiście są najczęściej spotykane.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Polecam ichniejsze RV (po naszemu kamper) podwozie forda, benzynowe 6.8l V10 triton w najdłuższej zabudowie chlało to W TRASIE 35 litrów/100 km trzeba to było tankować pod korek (a baki miały łącznie chyba >200 litrów) co kilka godzin

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

Przed chwilą sobie takie RV wygooglałem i zdecydowanie nie jest to moja motoryzacyjna bajka (choć V10 brzmi zachęcająco) . W ogóle można to prowadzić na zwykłym prawku kat. B? No i czy da się tam dwójkę dzieci w pozapinać w foteliki przy dwójce dorosłych?

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Tak, bez problemu możesz tym jeździć na naszym prawku kat. B. U nich na standardowym prawku można śmigać pojazdami do 11t, z tego co pamiętam. Choć trzeba się przyzwyczaić do gabarytów, bo my mieliśmy rv o długości 9.1 m, najdłuższe dostępne na klasycznych podwoziach forda e350 z seryjną kabiną/szoferką.

Foteliki też da się bez problemu zamontować przodem do kierunku jazdy w takich pojazdach. Tam wchodzi nawet 8 osób do środka, więc miejsc siedzących pod dostatkiem, choć trzy z nich są bokiem do kierunku jazdy.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów