Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: KIA Stonic 1.0 T-GDI i Volkswagen T-Cross 1.0 TSI | PORÓWNANIE

Auto
    D-4D

Domyślnie

Nie bo VW za gorsze (a często w cenie) dodaje przedłużona gwarancję, pakiety serwisowe itp. Tymczasem w Kii te 7 lat to pic na wodę fotomontaż, obowiązuje tylko na wybrane elementy. Starannie wybrane tak żeby szansa na awarię była minimalna np. blok silnika. Gwarancja na wszystko to 2 lata.

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez penguino Zobacz posta
    Tymczasem w Kii te 7 lat to pic na wodę fotomontaż, obowiązuje tylko na wybrane elementy. Starannie wybrane tak żeby szansa na awarię była minimalna np. blok silnika. Gwarancja na wszystko to 2 lata.
    Na jakie "wszystko" jest te 2 lata? Kia chyba uważa inaczej: https://www.kia.com/content/dam/kwcm...-gwarancja.pdf

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Głupoty piszesz straszne waść penquino.
    Mi po 4 latach wymienili pół fotela kierowcy, i to sami zaproponowali.

Tapatalk @ Galaxy S9

Domyślnie

Ja ostatnio pytałem chociażby o gwarancję na skrzynię dwusprzeglową w Ceedzie. Gwarancja jest, ale praktycznie po 2 latach już nie istnieje, bo to co najczęściej się psuje w tych skrzyniach, czyli sprzęgła są wyłączone.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Ostatnio Panu w Rzeszowie się DCT rozleciało po 18 tys. km, koszt naprawy koło 11 tys. zł. Od razu mi przeszła ochota na automat

Awatar rydzyk
    Auto
    Renault Laguna III GT 2.0T + LPG

Domyślnie

Niestety dwusprzęgłowa skrzynia jest mniej wytrzymała i bardziej kosztowna w naprawie niż klasyczny automat. Pod tym względem lepiej zdecydować się na ZF z BMW, Jaguara, czy Alfy albo na Aisina z PSA.
    Swoją drogą jakiś czas temu wpadły mi w ręce badania zadowolenia konsumentów/bezawaryjności i Peugeoty były na 1 miejscu. Szkoda, że wycenili te auta tak kosmicznie, bo nowe 508, 208 i 2008 wyróżniają się solidnością wykonania wnętrza i designem.
    Ostatnio edytowane przez rydzyk ; 12-10-2019 o 18:47

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Michael-Ś Zobacz posta
    Ostatnio Panu w Rzeszowie się DCT rozleciało po 18 tys. km, koszt naprawy koło 11 tys. zł. Od razu mi przeszła ochota na automat
    Są i hydrokinetyki, które się potrafią rozlecieć po paru tysiącach km... Bo wadliwe. Pan chyba powinien mieć jeszcze gwarancję. Także bez przesady, bo zaraz się dowiemy, że dwusprzęgłówki rozlatują się po wyjeździe z salonu.

Uprawnienia umieszczania postów