Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: BMW M5 Competition | TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie BMW M5 Competition | TEST

Drive tastefully!

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Chyba numer jeden jeśli chodzi o mój wymarzony samochód , idealne auto rodzine Jest rewelacyjny. Nie umiem tego obiektywnie uzasadnić, ale dużo bardziej mnie jara niż E63 S, mimo teoretycznie łagodniejszego charakteru.

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Miałem to samo i niestety się zawiodłem. Mercedes przy zachowanym komforcie daje dużo więcej czucia i wrażeń.

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Na szczęście nie mam jak się rozczarować, więc wirtualnie mogę być dalej za Bemką

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Z zewnątrz RS6 zamiata konkurencję, w środku najbardziej podoba mi się Merc. BMW chyba nigdy w PL nie pozbędzie się stereotypu auta dla gangstera/cwaniaka. W mej pracy największy buc z zarządu jeździ X4 co tylko potwierdza me odczucia raz na studiach złapałem na stopa kierowcę starej trójki to mimo różańca na lusterku i mokrego asfaltu musiał się rozpędzić do 180 na krajówce, by mi nie wiadomo co pokazać, chyba swój brak wyobraźni.

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie BMW M5 Competition | TEST

Masz racje. Niestety ten okropny wypadek w Warszawie (w sumie ciężko to nawet wypadkiem nazwać delikatnie mówiąc) tylko to potwierdza, szkoda bo marka nie zasługuje na taki kiepski wizerunek. Chociaż od pewnego czasu Audi dzielnie goni BMW pod tym względem. Najlepszy wizerunek ma Mercedes, nie ma co ukrywać.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Jak już weszliśmy na lekki offtop, to najlepszy wizerunek mają Lexus i Volvo (poruszając się w obrębie marek z wyższej półki). Tych pierwszych za dużo na drogach nie ma, ale za to Volvo jeździ sporo i jakoś nie widać, żeby małpowali za kierownicą na taką skalę jak kierowcy "świętej trójcy".
    Co do samego wypadku, to znowu mamy kolejne stare (ale też bez przesady) BMW bez abs-u... Co z tymi ludźmi jest nie tak?! Co z tymi autami jest nie tak?!

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Jeśli nie mówimy o niemieckich autach premium to fakt. Spotkać debila w Volvo albo Lexusie jest ciężko. Nie wiem co jest w BMW , że tak przyciąga debili. Duża moc, RWD, dobre prowadzenie i coraz niższe ceny co innego ? W Rzeszowie jest taka główna droga wylotowa na południe aleja Sikorskiego, ma 4 pasy i w paru miejscach nie jest rozgraniczona niczym więc jest dosyć szeroko. Zdarza się , że bardzo bardzo mocno dłubnięta Beata (w życiu by nie mogła jeździć po drogach) do driftu zapierdala z dużą prędkością bokiem całą szerokością jezdni, od krawędzi do krawędzi, między autami. I czy to wina marki czy to gość nadaje się tylko do utylizacji ?

Uprawnienia umieszczania postów