Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58

Wątek: 2020 Toyota Yaris | NEWS

Auto
    Skoda Fabia I

Domyślnie

Mój wujek ma Yarisa z 2018 roku, z salonu . Nie pamiętam jaki silnik, ale jak wybrałem się z nim na jazdę, to był bardzo głośny

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Dziękujemy Karolu za te niezmiernie cenną informację

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez manager Zobacz posta
    Ciekawe podejście, godne właściciela Maserati
    To wychodzi na to, że jak ktoś nie kupuje Toyoty to ma podejście godne właściciela Maserati.

Awatar manager
    Auto
    Multipla/Rifter/W124

Domyślnie

Albo raczej lubi jeździć transportem zbiorowym

Awatar bartek923
    Auto
    Toyota Avensis III Kombi 1.8 Valvematic Premium CVT 13” / Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi

Domyślnie

Mając Toyotę i Renault w garażu nic odkrywczego nie powiem stwierdzając że to drugie pod względem awaryjności wypada blado na tle pierwszego. Z Avensisem mimo 1,5x większego przebiegu nie dzieje się nic o Megane tego powiedzieć bym nie mógł.

Ale zostając przy Yarisie - ciekawy jestem na ile ten nowy się poprawił w stosunku do poprzedniego pod względem jego największych wad - ciasne, przede wszystkim wąskie wnętrze, słaba stabilność na trasie, mega hałas i twarde, nieprzyjemne plastiki. Jak już kiedyś wspominałem - kilku moich współpracowników ich firma przesadziła z Clio IV na Yarisa. Był płacz, każdy robił co mógł żeby stare Clio zostało jak najdłużej. Ciekawy jestem jak nowy Yaris wypadł by w takiej sytuacji z nowym Clio

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Renault Megane I Classic 1.6e RN '99 > Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.0 JTS '03 > Renault Megane III Grandtour 1.5 dCi 110 KM Dynamique '12 > Renault Fluence 1.5 dCi 95KM '16 & Opel Corsa D 1.2 16V '13 > Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir 170KM TCT '14 & Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110 KM '17

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Ciekawe a wszyscy tak narzekali na Clio IV xD A ten nowy taki fajny podobno i lepszy i w sumie to jeden z lepszych w klasie

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Clio IV to bardzo dobry samochód który blokowała tylko durnowata polityka wyboru silników/skrzyń biegów. Niestety jest ona dalej kontynuowana w V (która suma summarum jest jeszcze lepszą konstrukcją).

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Cena jest przesadzona na maksa. 60 koła za tak małe autko? Chyba ktoś tu nieźle poszalał. W życiu bym tyle nie dał. W 2002 Yaris startował od 33 a dzisiaj od 58? Komuś się zwoje przegrzały. Czy Toyota jest lepsza od Renault? Ostatnim Renault lepszym od Toyoty był Safrane, który był najlepszym samochodem klasy wyższej w ogóle gdy startował. I tyle. Ale na pewno był nieco bardziej awaryjny, aczkolwiek w zależności od wersji. Od 2000 roku Renault dla mnie nie istnieje.

Uprawnienia umieszczania postów