Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Jakie kompaktowe kombi i dlaczego nie Golf Variant? Do 110 tys.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Ciemna strona mocy jednak kusi.... Współczucie że mając furmankę monet kończysz w Golfie, ale co tam kto woli...

Domyślnie

Uwierz mi, że jak przejdziesz się wszystkimi kompaktami na rynku po 100km, to wybór staje się naprawdę dużo łatwiejszy niż się wydaje patrząc w internet. Samochody po 100 000zl potrafią być miejscami bardzo niedopracowane.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Uwierz mi, że jak przejdziesz się wszystkimi kompaktami na rynku po 100km, to wybór staje się naprawdę dużo łatwiejszy niż się wydaje patrząc w internet. Samochody po 100 000zl potrafią być miejscami bardzo niedopracowane.
    Czy to obrona mojego wyboru?

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Gratulacje wyboru Mimo , że ja bym wybrał coś innego to szanuje wybór, Golf to dobre auto. Napisz coś więcej odnośnie wyposażenia jeślii możesz.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Awatar joker5513
    Auto

Domyślnie

Ciekawe jak "dopracowane" będzie DSG po 100k km Ale nie ma się co przejmować - przynajmniej póki jest gwarancja, bo później może być różnie.

Domyślnie

A która dwusprzeglowa skrzynia jest bardziej dopracowana? Ta od Hyundai/KIA która do 50 000km dojeżdża rzadko, czy od Forda, która nie dość że się psuje to po fabrycznych regeneracjach za ponad 15 000zł przeważnie nadal nie działa? Na rynku nie ma skrzyni dwusprzeglowej, która pyknie Ci 300 000km i do niej nie dolozysz. To się kupuje maks na 5 lat/100 000km i się sprzedaje.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar joker5513
    Auto

Domyślnie

Można np. kupic Puga 308/Focusa z klasycznym automatem 8 biegowym.

Domyślnie

Albo Fiata Punto z manualem

Auto
    Kia Ceed II business line

Domyślnie

Gratuluję wyboru, golf fajne autko, jeździłem właśnie takim 1.5 na jeździe próbnej i dopracowany w środku jest trzeba to przyznać, jedynie Kia oferowała podobną jakość wnętrza, opel, ford to już zupełnie coś innego, a francuskich nie widziałem więc się nie wypowiem.

Ja miałem wycenę na 114, dali sporo upustu wtedy bo chyba aż 14%, ale zależało mi bardziej na trochę mocniejszym silniku, a te były niedostępne już teraz w Golfach, jedynie GTI albo R, ale to już poza moim budżetem.

Sądzę, że obecnie skrzynie są na porównywalnym poziomie, awaryjność DSG to częściowo już mit bo co chwilę coś tam skubią i wydaje mi się, że problem jest powoli zażegnany jak z silnikami 2.0.

Tak, że życzę szerokiej drogi i bezawaryjnej jazdy

Awatar joker5513
    Auto

Domyślnie

Albo Fiata Punto z manualem
    Albo Żuka z plandeką...

Uprawnienia umieszczania postów