Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: 2020 Skoda Octavia | NEWS

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Może nowy Ceed nie ma ale na 100% poprzedni miał identyczne materiały z przodu i z tyłu, tak samo poprzedni Civic. Abstrachując nie chodzi już o to żeby to było mieciutkie itd ale żeby miało jakąś miłą przyjemną fakturę i było fajne w dotyku. A to co się odpieprza od dłuższego czasu to twarde mało przyjemne tworzywo. Mam u siebie w LII też twarde części deski czy tam na drzwiach ale są one takie inne w dotyku lekko gumowate lub coś w ten deseń i całkowicie inaczej się to dotyka i z tym obcuje.

Auto
    Kia Ceed II business line

Domyślnie

W C2 z tyłu na drzwiach są identyczne materiały, w c3 nie jestem pewien ale raczej również.

Awatar slk_girl
    Auto
    Audi A8, Abarth 124 Spider

Domyślnie

U mnie dyskwalifikacja za sterowanie nawiewow z ekranu dotykowego. Fakt, te nawiewy centralne dosc nisko. Do tego brak porzadnego lewarka zmiany biegow. Poza tym podoba mi sie z zewnatrz, ale to bez znaczenia, jak srodek mi nie pasuje.

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez filippo5050 Zobacz posta
    W C2 z tyłu na drzwiach są identyczne materiały, w c3 nie jestem pewien ale raczej również.
    No raczej nie. Powtórzę jeszcze raz: w nowym Ceed boczki z tyłu są inne niż z przodu. Z przodu są miękkie, z tyłu już twarde.

Uprawnienia umieszczania postów