Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy 123456789
Pokaż wyniki od 81 do 84 z 84

Wątek: 2020 Skoda Octavia | NEWS

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Po części rozumiem te normy z kartonikami, czy pudełkami - bagaż, to nie woda, nie w każdy zakamarek wejdzie (choć tego jak poprawne są oficjalne dane nie komentuję). Każdy używa walizek, mniej lub bardziej sztywnych toreb. Co mi z tego, że producent podałby co do litra faktyczną pojemność bagażnika, skoro do wykorzystania byłoby o wiele mniej ze względu np. na bardzo nieregularne kształty? Miałbym luzem jakieś koszulki, czy inne spodnie w pozostałe luki wpychać?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Zależy jak się pakujesz. Ja często część mniejszych rzeczy przekładam w torby płócienne, aby dopchnąć każdą lukę w kufrze. Fakt faktem producenci solidnie naciągają rzeczywistość.

Zresztą pisaliśmy o tym: https://autogaleria.pl/skrzynka-prob...agaznikow-cz-1
    #drivetastefully

Awatar slk_girl
    Auto
    Audi A8, Abarth 124 Spider

Domyślnie

Mysle, ze kazdy kto ma auto z malym bagaznikiem lub o nietypowym ksztalcie, zostaje mistrzem pakowania. Ja juz mam takie 4 auto auto z kolei, wiec pakowanie luzem drobnych rzeczy jest dla mnie stadnardem. W duzych autach patrze na zdjecia bagaznika i jego ksztalt. Od razu widac czy ma wypchane boczki czy faktycznie bedzie latwo zaladowac walizami i innymi duzymi przedmiotami.

Awatar bartek923
    Auto
    Toyota Avensis III Kombi 1.8 Valvematic Premium CVT 13” / Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi

Domyślnie 2020 Skoda Octavia | NEWS

Kiedyś pytałem kolegi który przesiadł się ze starego MLa na nową A-klasę, jak sobie teraz radzi z bagażami - powiedział że może zabrać tyle samo różnica jest taka że do MLa wrzucał rzeczy a teraz je naprawdę pakuje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Renault Megane I Classic 1.6e RN '99 > Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.0 JTS '03 > Renault Megane III Grandtour 1.5 dCi 110 KM Dynamique '12 > Renault Fluence 1.5 dCi 95KM '16 & Opel Corsa D 1.2 16V '13 > Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir 170KM TCT '14 & Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110 KM '17

Uprawnienia umieszczania postów