Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: 2020 Kia Optima | NEWS

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Z wyborem auta jest jak z wyborem opcji politycznej. Jedni coś wybierają a inni się zastanawiają dlaczego. Plusy jednego są minusami drugiego. Lepiej tego nie roztrząsać bo można dostać migreny i nerwobólu. Dobrze że rynek samochodów używanych jest praktycznie nieskończony i człowiek nie jest skazany na pokraka dla kaleki z silnikiem od kosiarki.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Ja nie jeżdżę tego typu autem więc mi tego pisać nie musisz, mówię tylko czemu ludzie to wybierają i czym się kierują i to za tymi autami właśnie przemawia bo są to ewidentne plusy. Tak w ogóle ktoś serio uważa, że obcierki zdarzają się tylko jak ktoś jeździć nie umie? Wystarczy że jakiś idiota Cię na parkingu dotknie i już, tak samo jak 30cm krawezniki też nie lubią nisko zawieszonych aut. Wystarczy mieszkać w większym mieście żeby wiedzieć jak często są rozwiązane miejsca parkingowe, także nie dziwota że do miasta wielu ludzi je kupuje.

Auto
    508 2019

Domyślnie

Nie sądzę że każdy się zastanawia nad tym, że Suvem gdzieś wjedzie, bo przecież traktor wjedzie na jeszcze wyższy krawężnik, a jednak ludzie nie kupują masowo traktorów. Suvy to przede wszystkim „większy prestiż”, reszta jest już mniej ważna.
    zoom-zoom

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Dacia Duster i prestiż? Wszak to auto jest liderem w segmencie sprzedaży SUVow, mój znajomy ma najnowszą generację z 4x4 u głównym powodem zakupu był wygląd i zwiększone "zdolności terenowe" w stosunku do zwykłego hatchbacka. Mysle, ze tylko osoby patrzące z boku na właścicieli takich aut myślą, że kierują się oni jakimś prestiżem

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Duster ma sens w wersjach 4x4. Dla ludzi z jakichś powodów potrzebujących nowej terenówki za niewielkie pieniądze. Natomiast wersje 4x2 są totalnie bez sensu. "Prestiżu" brak, słabe wykończenie, prowadzenie, osiągi.... Chyba że faktycznie Polak jak wygodnie mu sie wsiada i może bezmyślnie parkowac nie patrząc na krawężniki, samochód traktuje jak sprzęt AGD nic więcej do szczęścia nie potrzebuje....

Auto
    Rover 25 2.0 D 115KM

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    Duster ma sens w wersjach 4x4. Dla ludzi z jakichś powodów potrzebujących nowej terenówki za niewielkie pieniądze. Natomiast wersje 4x2 są totalnie bez sensu. "Prestiżu" brak, słabe wykończenie, prowadzenie, osiągi.... Chyba że faktycznie Polak jak wygodnie mu sie wsiada i może bezmyślnie parkowac nie patrząc na krawężniki, samochód traktuje jak sprzęt AGD nic więcej do szczęścia nie potrzebuje....
    Właśnie większość osób traktuje samochód jak sprzęt AGD, więc być może dlatego popularność takich aut. Muszę przyznać, że cześć SUVów jest fajna, ale prywatnie raczej nie sprawiłbym sobie takie auta, bo w większość z nich coś mi nie pasuje, mimo że wolę siedzieć wyżej niż niżej.

Auto
    Kia Ceed II business line

Domyślnie

Też mógłbym wymienić kilka suvów, które mi się podobają, ale jedna dłoń starczy. Osobiście bardzo mi się podobało jak dopiero wchodziły na rynek stanowiły niszę i to było coś ciekawego, dzisiaj kiedy stały się budżetowo ogólnodostępne i z niewiadomych przyczyn rozchwytywane działają na mnie odstraszająco. Natomiast znalazłem jeden powód, dla którego mógłbym aktualnie jeździć SUVem - z poziomu osobówki kompletnie już nie widzę w tej chwili co się dzieje przede mną. Kiedyś problem stanowiły tylko busy, a teraz połowa aut na drodze.

Wracając do Optimy mam nadzieję, że jednak może zaprezentują w europie, przynajmniej ojciec miałby co kupić bo mówi, że dla niego nie produkują już samochodów ;p

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez filippo5050 Zobacz posta
    Natomiast znalazłem jeden powód, dla którego mógłbym aktualnie jeździć SUVem - z poziomu osobówki kompletnie już nie widzę w tej chwili co się dzieje przede mną. Kiedyś problem stanowiły tylko busy, a teraz połowa aut na drodze.
    No ja właśnie z tego powodu nie wpuszczam od jakiegoś czasu SUVów przed siebie z podporządkowanej .

A co do Optimy - z przodu super, a byłoby jeszcze lepiej, gdyby światła tak bardzo nie zachodziły na błotniki. Tył niestety moim zdaniem zupełnie się nie udał, ale dobrze, że chociaż jest nadzieja na wersję kombi (na co jest szansa jedynie jeżeli Optima trafi do Europy).

Uprawnienia umieszczania postów